تکلیف سرمربی تیم ملی همچنان در هاله ای از ابهام!

کاراته‌ کاهای بانوان به مرحله جدید اردو ها دعوت شدند/ موسوی ماندگار شد؟

مرحله اول اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال برای حضور در لیگ جهانی فرانسه از روز جمعه 7 دی ماه با حضور 5 بازیکن آغاز می شود.

کاراته‌ کاهای بانوان به مرحله جدید اردو ها دعوت شدند/ موسوی ماندگار شد؟

گیلان خبر: از سوی ستاره موسوی، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان سارا بهمنیار، طراوت خاکسار، رزیتا علیپور، شیما آل سعدی و حمیده عباسعلی به اولین مرحله اردوی آماده سازی برای حضور در لیگ جهانی کاراته وان فرانسه فراخوانده شدند.

کاراته کاها عصر روز جمعه 7 دی ماه در آکادمی ملی المپیک وارد اردو می شوند. طبق برنامه ریزی اردونشینان پس از طی چند مرحله اردو ی تا 30 دی ماه،عازم لیگ جهانی کاراته وان فرانسه که 5 تا 7 بهمن ماه در پاریس برگزار می شود، خواهند شد.

 طی چند روز گذشته افسانه باقری نایب رئیس بانوان در پاسخ به این سؤال که آیا برای ادامه روند همکاری با ستاره موسوی به جمع بندی نهایی رسیدید یا خیر، گفت: در مورد کادر فنی هنوز به نتیجه‌ای نرسیدیم، چون قرار است یک جلسه دیگر برگزار شود و هنوز زمان جلسه بعدی مشخص نیست.

صحبت‌های نایب رئیس بانوان در حالی طی چند روز گذشته در مورد روشن شدن تکلیف سرمربی تیم ملی بانوان منتشر شده است که امروز سایت فدراسیون کاراته از ستاره موسوی به عنوان سرمربی نام برده و گویا علی رغم ناکامی بانوان در مسابقات جهانی موسوی همچنان سرمربی تیم ملی است. این در حالی است که در  اولین نشست آسیب‌ شناسی و ارزیابی عملکرد بانوان در رقابت‌های جهانی اسپانیا برای ادامه همکاری موسوی با تیم ملی بزرگسالان هیچ گونه تصمیمی گرفته نشده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47217

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر