خبر دبیری‌ام در والیبال شایعه است

خوش‌خبر: نمی‌خواهم برگردم تا جشن آقایان خراب شود/ دل آدم از برخی‌ حرف‌ها درد می‌گیرد

سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظر من این حرف‌ها به نوعی برداشت‌های مغرضانه است و دوستان چشم بسته قضاوت می‌کنند. دلم نمی‌خواهد برگردم تا جشن آقایان خراب شود.

خوش‌خبر: نمی‌خواهم برگردم تا جشن آقایان خراب شود/ دل آدم از برخی‌ حرف‌ها درد می‌گیرد

گیلان خبر: امیر خوش‌خبر درخصوص اینکه گفته می‌شود وی یکی از نامزدهای دبیری فدراسیون والیبال است، اظهار داشت: این خبرها شایعه‌ای بیش نیست. باور کنید تا الان حتی ملاقات یا جلسه‌ای هم با داوری به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال نداشتم، چه برسد به اینکه وی بخواهد به من پیشنهاد دبیری فدراسیون را بدهد.

*شرایط حضورم در فدراسیون فراهم نیست

وی ادامه داد: ماموریت من در والیبال تمام شد و در حال حاضر هم شرایط حضورم در فدراسیون فراهم نیست. یکی از دوستانم که از مربیان والیبال هم هست مدتی پیش مرا نصیحت می‌کرد و می‌گفت که بازخورد مناسبی از حضور من در فدراسیون دریافت نمی‌شود و از من می‌خواست که به فدراسیون برنگردم. من هم به وی گفتم که بخاطر نتایج ضعیفی که تیم ملی در زمان حضور من گرفته، عذرخواهی می‌کنم. به نظر من این حرف‌ها به نوعی برداشت‌های مغرضانه است و دوستان چشم بسته قضاوت می‌کنند. از هر 10 کاری که انجام داده‌ام حداقل 3-4 کار خوب هم داشته‌ام. دلم نمی‌خواهد برگردم تا جشن آقایان خراب شود.

*بجای نقد مرا قضاوت می‌کنند

سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: بدون شک دلیل همه اتفاقات خوب والیبال در سال‌های اخیر من نبوده‌ام، اما من حداقل یک عضو که بوده‌ام. آقایان باید کفش مرا بپوشند و سپس قضاوتم کنند. دوستان می‌گویند خدا را شکر که غیر والیبالی‌ها رفتند که به نظرم این جمله کلی‌گویی است. من نقد را با جان و دل می‌پذیرم، اما متاسفانه آقایان بجای نقد مرا قضاوت می‌کنند.

*دلِ آدم از شنیدن برخی‌ حرف‌ها درد می‌گیرد

خوش‌خبر با بیان اینکه دلِ آدم از شنیدن برخی‌ حرف‌ها درد می‌گیرد، ادامه داد: من 13 سال با عشق در والیبال کار کردم، اما وقتی به جایی می‌رسیم که این پیام‌ها را می‌شنویم، بهتر است کنار برویم. تا زمانی که فضا اینگونه است چرا باید به والیبال برگردم؟ اینکه بازیکنان به من لطف دارند و حامی من هستند بحث جدایی است که نباید آنها را با هم مقایسه کنیم.

*به خاطر پیام ندادن از من انتقاد کردند

وی تصریح کرد: چندی پیش فرهاد ظریف که از بازیکنان خوب و با تجربه تیم ملی بود و بسیار به موفقیت تیم ملی کمک کرده صحبت‌هایی را در راستای انتقاد از من مطرح کرد. تنها ایرادی که او توانست از من بگیرد این بود که من به وی پیام ندادم و بخاطر کنار گذاشتنش از تیم ملی از وی دلجویی نکردم و دیگر اینکه به دلیل پیچیده شدن برخی کارها فراموش کردم از قبل برای وی اتاق بگیرم؛ اینها اوج انتقادات و نقد‌هایی بود که بازیکنی که المپیک را از دست داده نسبت به من داشت. فکر می‌کنم با این صحبت‌ها به راحتی بتوان عملکرد مرا نقد و بررسی کرد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47241

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر