انریکه: مرا با گواردیولا مقایسه نکنید / امروز یکی از شادترین روزهای زندگی‌ام است

سرمربی جدید بارسلونا در اولین نشست خبری خود از مردم خواست او را با سرمربی فعلی بایرن‌مونیخ مقایسه نکنند.

انریکه: مرا با گواردیولا مقایسه نکنید / امروز یکی از شادترین روزهای زندگی‌ام است

گیلان خبر :لوییس انریکه امروز در باشگاه بارسلونا حضور یافت و قرارداد دو ساله خود با این تیم را به امضا رساند.

انریکه در اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی بارسلونا اظهار داشت: امروز روز بسیار ویژه‌ای برای من است. وقتی تیم دوم بارسلونا را ترک کردم، گفتم این یک خداحافظی نیست، بعدا می‌بینمتان. امروز خورشیدی در آسمان نیست اما صبح خورشید را می‌دیدم که می‌درخشید و گفتم «فوق‌العاده است، دارم سرمربی بارسلونا می‌شوم.»

وی ادامه داد: خوشحالم که بهترین بازیکن دنیا (مسی) را در ترکیب تیمم دارم. به دنبال این هستم که فوتبالی بسیار جذاب و تأثیر گذار به نمایش بگذاریم. من همیشه مثبت‌اندیش هستم، نگران نباشید. می‌خواهم بازیکنانم از حرفه فوق‌العاده‌ای لذت ببرند زیرا خیلی سریع می‌گذرد. اگر همه ما با هم باشیم، بسیار قدرتمندتر خواهیم بود.

سرمربی جدید بارسلونا خاطرنشان کرد: می‌دانم که شما دوست دارید ببینید چه کسی به تیم می‌آید و چه کسی می‌رود اما ما همه ‌چیز را با خونسردی کامل بررسی می‌کنیم. ما در همه پست‌ها به دنبال بازیکنانی می‌گردیم که برای تیم و برای من بهترین باشند. توقعات از بارسلونا همیشه بالا است و من خوشحالم که این وظیفه را قبول کردم.

وی اضافه کرد: رقابت باید در تمرین وجود داشته باشد. روش تمرین دادن در عملکرد شما در زمین مسابقه منعکس می‌شود. عاشق حمایت از بازیکنان جوان هستم. توقع دارم آنها با پوشیدن پیراهن این تیم اشتیاق و انگیزه خود را نشان دهند.

انریکه گفت: مرا با گواردیولا مقایسه نکنید؛ این به معنای آن خواهد بود که ما به دنبال پیروزی و کسب افتخارات خواهیم بود. این یکی از شادترین روزهای زندگی من است. در پایان افتخاراتی که کسب می‌کنید، کار شما را قضاوت خواهند کرد.

وی در پاسخ به اینکه آیا بارتومئو از اظهارات اخیر مسی نگران و به دنبال راه حل است افزود: نه، هرگز. مسی از بودن در اینجا بسیار خوشحال است. وی در پاسخ به این سوال که آیا سسک در برنامه‌هایش حضور دارد نیز گفت: نمی‌خواهم اسمی از کسی ببرم. نمی‌خواهم شبیه گواردیولا یا سیمئونه باشم. انتخاب بازیکنان به عنوان سرمربی کار آسانی نیست. بعضی وقت‌ها من عادلانه رفتار نمی‌کنم زیرا بیش از یازده نفر شایسته بازی کردن هستند.

انریکه در مورد نیمار هم گفت: روشن است که او یکی از بازیکنان اصلی تیم است و از اینکه او اینجا حضور دارد خیلی خوشحال هستم.

کد مطلب: 474

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر