دلیل حضور در اردن چیست؟

سفرهای غیر ضروری در دوومیدانی/ وزارت ورزش نظارت دارد؟

با وجود ابلاغ‌های قبلی آیا وزارت ورزش نظارتی بر روی سفرهای غیر ضروری فدراسیون‌های ورزشی دارد؟

سفرهای غیر ضروری در دوومیدانی/ وزارت ورزش نظارت دارد؟

گیلان خبر: در حالی که وزارت ورزش و جوانان با توجه به بالا رفتن قیمت ارز به فدراسیون‌ها اعلام کرده بود از اعزام‌های برون مرزی غیر ضروری خودداری کنند، اما ظاهرا برخی از فدراسیون‌ها توجهی به این موضوع نداشته و در این شرایط اقتصادی اعزام‌هایی دارند که ضرورتی ندارد.

در حالی که مسابقاتی با عنوان دوی صحرانوردی کشورهای عربی در اردن برگزار می‌شد و هیچ ارتباطی به ایران نداشت، مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی با اعلام اینکه قرار است اجلاس روسای فدراسیون‌های کشورهای آسیایی برگزار شود، راهی این کشور شد، اما پیگیری‌ها نشان داد که اجلاسی با این عنوان در اردن برگزار نشده و حتی شنیده‌ها حاکی از آن است که دهلان الحمد، رئیس کنفدراسیون آسیا نیز آنجا حضور نداشته است.

با این شرایط مشخص نیست سفر غیرضروری رئیس فدراسیون در حالی که دوومیدانی کاران زیادی با مشکلات زیادی مواجه هستند، با چه هدفی صورت گرفته و چرا هیچ بازخوردی بعد از گذشت 5 روز نداشته است.

برخی از اهالی دوومیدانی معتقدند کیهانی به دنبال لابی با روسای فدراسیون‌های آسیایی برای گرفتن یک پست در کنفدراسیون آسیا است و این سفر او در این راستا انجام شده است.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47455

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر