پیام کی‌روش در رابطه با حواشی اخیر؛

عده‌ای به فکر گمراه کردن اذهان عمومی هستند/ زمان برآورده شدن آرزوها رسیده است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیامی اعلام کرد که هیچ شخص نمی تواند احترام و ‌تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

عده‌ای به فکر گمراه کردن اذهان عمومی هستند/ زمان برآورده شدن آرزوها رسیده است

گیلان خبر: کارلوس کی‌روش بعد از مطرح شدن حواشی اخیر پیامی به شرح زیر اعلام کرد.

این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، با گذاشتن حرف هایی در دهان من و نسبت دادن کارهایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده ام. 

این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها می توانم مسئولیت کامل را برای صحبت ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است. 

ولی هیچ شخص و ‌یا هیچ چیزی نمی تواند احترام و ‌تعهد  من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند. 

آینده برای من زمان حالِ من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی های خود را عملی کنم، با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام م یدهند و بازیکنانم که عاشق آنها هستم و آنها را تحسین می کنم و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آنها احترام خاصی قائل بوده ام و به آنها افتخار می کنم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47618

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر