سعی کردیم مقابل سایپا به بازی برگردیم اما این اتفاق رخ نداد

عطایی: مشکل بزرگ والیبال داوری نیست بلکه چالش ما چیدمان داوران است

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: مشکل بزرگ والیبال داوری نیست بلکه چالش ما چیدمان داوران است که باعث شده لیگ تحت شعاع قرار گیرد که امیدوارم سازمان لیگ و کمیته داوران فکری به حال این وضعیت کنند.

عطایی: مشکل بزرگ والیبال داوری نیست بلکه چالش ما چیدمان داوران است

گیلان خبر: بهروز عطایی پس از شکست مقابل سایپا گفت: بازی بسیار خوبی مقابل سایپا انجام دادیم و پیش بینی می‌کردیم کار سختی در مصاف با این تیم داشته باشیم از طرفی هواداران حاضر در خانه والیبال نیز شاهد دیدار زیبایی بودند.

وی ادامه داد: ست دوم کمی دچار مشکل شدیم و به همین دلیل سعی کردم با تعویض تیم را به بازی برگردانم که این اتفاق رخ نداد اما ست‌های اول، سوم و چهارم بازی خوبی انجام دادیم.

سرمربی کاله با اشاره به اعتراضات کادر فنی کاله در زمان بازی به نحوه قضاوت عنوان کرد: متاسفانه اظهار نظر درباره داوری بیهوده است همیشه سعی می‌کنم هیچ صحبتی در خصوص داوری انجام ندهم و تیمم حقش را در زمین بگیرد اما قبل از مسابقه با اکبری در این نکته تفاهم داشتیم که با این داور بازی با مشکل مواجه می‌شود و قاضی میدان توانایی اداره این بازی سنگین را ندارد.

عطایی گفت: داور مسابقه با اشتباهات مستقیم و تاثیرگذار خود یک بازی زیبا را تا جایی دچار چالش کرد که اگر این دیدار در شهرستان برگزار می‌شد می‌توانست جنجال و درگیری‌های زیادی به دنبال داشته باشد.

سرمربی کاله با انتقاد از نحوه قضاوت‌ها اظهار داشت: مشکل بزرگ والیبال داوری نیست بلکه چالش ما چیدمان داوران است که باعث شده لیگ تحت شعاع قرار گیرد که امیدوارم سازمان لیگ و کمیته داوران فکری به حال این وضعیت کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47753

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر