مشکلات حل نشود، دودش در چشم خودمان می‌رود

حدادی: هیچگاه برای شخص خاصی در تیم‌ملی بازی نکردم/ به خاطر مردم برگشتم

ستاره بسکتبال ایران با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه برای شخص خاصی در تیم ملی بازی نکردم گفت: برگشتنم به تیم ملی فقط به خاطر مردم و پرچم کشورم بود.

حدادی: هیچگاه برای شخص خاصی در تیم‌ملی بازی نکردم/ به خاطر مردم برگشتم

گیلان خبر: حامد حدادی که امروز در سالن بازی دوستانه تیم ملی بسکتبال با اردن حضور پیدا کرده بود، با اعلام اینکه به خاطر مردم اختلاف‌ها را کنار گذاشته و به تیم ملی باز می‌گردد، اظهار داشت: همه می‌دانند که همیشه و همه جا برای تیم ملی با مصدومیت و هر مشکلی که بوده در این 20 سال بازی کرده‌ام. یک سری مشکلات پیش آمد و هست، اما همین الان به خاطر مردم، پرچم کشورم و جامعه بسکتبال کدورت‌ها را کنار می گذارم. از کادرفنی با من تماس گرفته‌اند که به اردو بیایم. یک سری شرایط باید در نظر گرفته می‌شد که نشد. 

* فعلا کدورت‌ها را کنار گذاشتم

وی ادامه داد: من همیشه علاقه داشتم که با جان و دل برای تیم ملی بازی کنم و فعلا، تاکید می‌کنم فعلا کدورت ها را کنار می‌گذارم. مطمئنا اگر ارسلان را هم دعوت می‌کردند با قدرت می‌آمد. تمام تمرکزم را در این ده روز برای تیم ملی می‌گذارم. هیچ گاه در گذشته و حال برای شخص خاصی بازی نکردم و نمی‌‌کنم. فقط مردم برای من مهم هستند. سعی کردم تمام توانم را بگذارم. هر زمان که بد بودم گفتم بد بودم و هرجا هم خوب بودم وظیفه‌ام را انجام دادم.

* مشکلات حل نشود دودش در چشم خودمان می‌رود

بهترین بازیکن آسیا عنوان کرد: امیدورام مشکلات حل شود، چون دودش در چشم خودمان می‌رود. اگر حل نکنیمو اتحاد نداشته باشیم و مشکلات باقی بماند بسکتبال کشور ضربه می‌خورد. الان هم می‌گویم که پشت ارسلان کاظمی هستم و حمایتش می‌کنم. امیدوارم مشکلش حل شود و قلبا دوست دارم که او هم برگردد.

* امیدوارم با حضور مردم جشن صعود بگیریم

وی در مورد اینکه چه زمانی به اردو اضافه می‌شود، گفت: من آمادگی خودم را اعلام کردم و کادرفنی باید زمان تمرینات را بگوید. شاید اصلا روز بازی مرا خواستند.

حدادی در مورد دیدار با ژاپن و استرالیا اظهار داشت: فعلا زود است در مورد این تیم‌ها صحبت کنم. چون در اردو نبوده‌ام و شرایط را نمی‌دانم. سعی می‌کنم بهترین نمایش را داشته باشم و امیدوارم در کنار مردم جشن صعود بگیریم.

*ستاره کم نداریم/ خبری از تیم جدید نیست!

وی در مورد اینکه مردم علاقه دارند ستاره‌ها را در میدان ببیند، گفت: ما ستاره در ایران کم نداریم . امیدوارم تماشاگران بیایند و با تمام وجود حمایت کنند تا شاهد بازی جذابی در کنار خانواده‌ها باشیم.

بهترین بازیکن آسیا که از لیگ چین جداد شده است در مورد اینکه تیم جدید باشگاهی‌اش چگونه خواهد بود، اعلام کرد که تیم جدیدی وجود ندارد!

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 48006

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر