با مرفاوي مشکلي ندارم

فشنگچي: با استقلال مذاکره کرده‌ام

رابطه حسنه صمد مرفاوي مربي پيکان با امير قلعه نويي باعث شده که استقلالي ها بتوانند راحت تر از تيمهاي ديگر در فصل نقل و انتقالات عمل کنند. در همين راستا اميرحسين فشنگچي در ليست استقلال قرار گرفته است. اما خود اين بازيکن هنوز در مورد شرايط انتقالش تصميم نگرفته است.

فشنگچي: با استقلال مذاکره کرده‌ام

به گزارش گیلان خبربرای من به غیر از پول شرایط دیگری هم برای انتقالم مهم است از آن جمله شرایط خوب تیم مقابل است.

با استقلال مذاکره کرده ام

در حال حاضر من با دو سه تیم لیگ برتری مذاکره کرده ام. اما تا این لحظه هیچکدام از آنها به نتیجه نهایی نرسیدم. چون این تیمها از من خواستند که نامشان را فاش نکنند. من هم از تیمها اسمی نمی برم. چون همه استقلال را می دانند باید بگویم که با این تیم هم مذاکره کردم. اما سعی می کنم که بهترین تصمیمم را بگیرم.

جدایی من به مرفاوی ربطی ندارد

من قبل از اینکه آقای مرفاوی به پیکان بیاید قصد داشتم که از این تیم بروم. از وقتی مرفاوی به پیکان آمد، به تیم شوک مثبتی وارد شده است. تمرینات شاداب تر با فشردگی بیشتری را هم انجام می دهیم. امیدوارم با یک برد در دور برگشت شرایط پیکان بهتر شود. بعضی ها نوشته بودند که من در لیست فروش پیکان هستم و یا اینکه با مرفاوی مشکل دارم. اما این حرفها همه شایعه است. من نه مشکلی با او دارم و نه در لیست فروش هستم. اصلا شاید هم در نهایت تصمیم بر این گرفتم که در پیکان بمانم.

به یک تیم بالای جدول می روم

اگر قرار باشد در نیم فصل از پیکان جدا شوم. به تیمی می روم که بیشتر از مسایل مالی شرایط خوبی در جدول داشته باشد یا نماینده ایران در آسیا باشد. چون من در پیکان راحت هستم و هیچ مشکلی ندارم. پیکان هم تیم بزرگی است. اگر قرار باشد که از این تیم جدا شوم باید شرایطم خیلی خوب باشد./ورزش3

کد مطلب: 5481

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر