دهنوي: دوست دارم در استقلال بازي کنم

قاسم دهنوي که عملکرد خوبي در ذوب‌آهن داشت مي‌ توانست يکي از گزينه هاي کي‌روش براي اردوي آفريقا باشد اما به تيم‌ملي دعوت نشد. بحث استقلالي شدن اين بازيکن هنوز مشخص نيست.

دهنوي: دوست دارم در استقلال بازي کنم

به گزارش گیلان خبردهنوی در مورد آخرین وضعیت تیمشان گفت: آخرین بازی را باختیم و شرایطمان جالب نبود در روزی که می‌ شد بازی را مساوی کنیم با باخت تمام شد و ما سر این قضیه اذیت شدیم. با یک پنالتی اخراج همه چیز را از دست دادیم.

او در مورد اینکه تعطیلات به نفع ذوب‌آهن است یا خیر ادامه داد: من فکر می‌ کنم با آمادگی ای که کسب کرده بودیم نسبت به تیم های دیگر به ضرر ما شد ولی تیم‌ملی همیشه در اولویت است. اگر تیم‌ملی در جام ملت ها نتیجه بگیرد به نفع فوتبال ما می‌ شود و خستگی از تن ما درمی آید. قهرمانی در جام ملت ها برای ما خیلی خوب می‌شود چون فوتبالی که داشت خیلی خوب پیش می‌ رفت رو به افول رفته اما اگر در جام ملت ها نتیجه بگیریم اعتراضی مردم نسبت به این فوتبال کمتر خواهد شد.

این بازیکن در مورد دعوت نشدنش به تیم‌ملی نظرش را اینگونه بیان کرد: همیشه شاکر خدا هستم و مثمرثمر بودن برای ذوب‌آهن برای من در اولویت قرار دارد. از اول فصل زیاد شرایط جالبی نداشتیم. اما خدا را شکر چند هفته ای است که خوب نتیجه می‌ گیریم به هر حال کی‌روش در این اردو جوانگرایی و کسانی را دعوت کرده که به درد سال های بعدم می‌ خورند. من همیشه این را گفته ام که مربیگری سلیقه ای است. هر چند که دعوت نشدم اما همیشه دوست دارم تیم‌ملی موفق باشد.

دهنوی در پایان در مورد اینکه موضوع استقلالی شدنش به کجا کشید افزود: یکسری صحبت ها مطرح شد. اما فعلا که خبری ندارم خیلی دوست داشتم که برای استقلال بازی کنم اما من در حال حاضر با ذوب‌آهن قرارداد دارم بنابراین فعلا هیچ فکری در مورد استقلال نمی‌ کنم. هر موقع در این باره با باشگاه یا خودم صحبت شد در موردش تصمیم خواهم گرفت./ورزش3

کد مطلب: 6057

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر