صبح شنبه

گزارش تمرين امروز آبي پوشان

تمرين نوبت صبح تيم استقلال با مراسم معارفه پرويز حيدري به عنوان بدنساز اين تيم برگزار شد.

گزارش تمرين امروز آبي پوشان

به گزارش گیلان خبرتیم فوتبال استقلال که از امروز تمرینات خود را در دو نوبت برگزار می‌کند از ساعت 9:30 امروز در زمین کمپ مرحوم حجازی برنامه‌های خود را پیگیری کرد.

در تمرین امروز رضا عنایتی که به باشگاه رفته بود و همچنین وحید طالب لو که برای حل مشکل خود به سازمان لیگ رفته‌اند حضور نداشتند.همچنین ملی پوشان استقلال هم در تمرین امروز حضور نداشتند.

* سجاد شهباززاده که از لیست تیم ملی خط خورده است امروز با برخورد و استقبال هم تیمی هایش رو به رو شد. این بازیکن برای دقایقی با برهانی هم صحبت کرد.

*محمد قاضی که روز پنجشنبه در پایان تمرین تیمش با قلعه‌نویی جلسه ای را برگزار کرد امروز پا به پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت تا شایعه جدایی وی از استقلال پایان یابد.

* جاسم کرار و مگویان دو بازیکن خارجی استقلال مثل روز پنجشنبه در تمرین امروز حاضر بودند.همچنین میلاد سلیمان فلاح که شایعه خروج او از فهرست استقلال شنیده می‌شود در تمرین امروز شرکت کرد.

*در ابتدای تمرین امروز سرمربی استقلال پرویز حیدری را به عنوان بدنساز تیم به بازیکنان معرفی کرد و از آنها خواست تا برنامه‌های وی را پیگیری کنند. وی همچنین از زحمات امیر مهریزی هم تشکر کرد.

*قبل از شروع تمرین امروز بازیکنان استقلال با یکدیگر شوخی می‌کردند. آنها به حنیف عمران‌زاده می‌گفتند بیدار شدن ساعت 8 صبح چه لذتی دارد که عمران زاده به آنها گفت: مدتها است صبحها زود از خواب بیدار می‌شود. بازیکنان تیم استقلال همچنین از یکدیگر سوال می‌کردند این دو نفری که در پارتی دستگیر شدند چه کسانی هستند و در خصوص این موضوع کنکاش می‌کردند.

*امیر قلعه‌نویی به هنگام آغاز تمرین در گوشه ای از زمین نظاره گر برنامه‌های تیمش شد.

* با توجه به برنامه در نظر گرفته شده تمرینات استقلال در نوبت صبح پیرامون برنامه‌های هوازی خواهد بود. امروز نیز بازیکنان زیر نظر بدنساز استقلال به کار هوازی پرداختند.

*حدود 15 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز حضور داشتند.

تمرین نوبت عصر استقلال از ساعت 15:30 در کمپ زنده یاد حجازی برگزار خواهد شد./فارس

کد مطلب: 6299

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر