پول کاوه رضايي تامين شود، استقلالي مي‌شود

معاون ورزشي باشگاه استقلال گفت: نظر افشارزاده اين بود که صادقي بازيکن ملي‌پوش استقلال است و بايد در تيم بماند اما در ليست جديد ما مدافع وجود ندارد که جايگزين کنيم.

پول کاوه رضايي تامين شود، استقلالي مي‌شود

به گزارش گیلان خبرعلی نظری‌جویباری در گفت‌وگو با رادیو جوان درباره آخرین وضعیت امیرحسین صادقی و اظهارنظر امیر قلعه‌نویی مبنی بر اینکه این بازیکن باید فضای جدیدی را تجربه کند، اظهار داشت: من نمی‌دانم موضع آقای افشارزاده چیست، ولی او نظرش این بود که صادقی بازیکن ملی‌پوش استقلال است و باید در تیم بماند. البته تصمیم آخر را به عنوان مسئول فنی امیر قلعه‌نویی می‌گیرد، اما در لیست ما بازیکنی مدافع وجود ندارد که مناسب باشد تا جایگزین کنیم.

وی افزود: یک هافبک آلمانی – برزیلی به تهران آمده که قبلا در فنلاند بازی می‌کرده و قصد جذب او را داریم. از سوی دیگر میلاد نوری، وحید طالب‌لو و رضا عنایتی مدنظر امیر قلعه‌نویی بودند که آنها را جذب کردیم. یک برنامه هم برای کاوه رضایی داریم که اگر بتوانیم مبلغ مورد نظر آنها را تامین کنیم، این بازیکن هم جذب استقلال خواهد شد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال با اعلام این مطلب که تا فردا کار نقل و انتقالاتی این باشگاه به پایان می‌رسد، درباره طالب‌لو گفت: در مورد طالب‌لو تابع قانون هستیم، چون او قراردادش را با راه‌آهن فسخ کرده و با ما هم قرارداد امضا کرده است و به همین دلیل منتظر هستیم تا امروز وضعیت او را مشخص کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قاضی از استقلال جدا می‌شود یا خیر گفت: ما درخواستی از قاضی و باشگاه‌های دیگر برای جدایی نداشتیم و به همین دلیل این مساله شایعه است./ورزش3

کد مطلب: 6313

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر