گروه A

کره جنوبی جام ملتها را با برد آغاز کرد

کره جنوبی با کسب برد خفیف یک بر صفر مقابل عمان در جایگاه دوم گروه A مسابقات قرار گرفت.

کره جنوبی جام ملتها را با برد آغاز کرد

به گزارش گیلان خبر: در روز دوم جام ملتهای آسیا در استرالیا سه بازی برگذار می شود که اولین بازی از گروه A مسابقات بین دو تیم کره جنوبی و عمان می باشد. در گروهی که دیروز استرالیا میزبان موفق شد با نتیجه 4 بر 1 کویت را شکست دهد و صدرنشین شود.

در این بازی که از ساعت 8:30 به وقت تهران آغاز شده در نیمه اول کره ای ها بیشتر توپ را در اختیاز داشتند اما عمانی ها هم با دفاع فشرده قصد داشتند تا از گلزنی حریف جلوگیری کنند. عمانی ها در این کار موفق بودند و دیگر چند ثانیه ای به پایان بازی نمانده بود که با اشتباده دروازه بان با تجربه عمان، علی الحبسی در دفع توپ اشتباه کرد و چو یونگ چئول از موقعیت نهایت استفاده را کرد و در دقیقه 46 نیمه اول کره جنوبی را 1بر 0 پیش انداخت و این نیمه با همین نتیجه به پایان رسید.

در نمیه دوم کره ای ها که با یک گل جلو بودند سعی داشتند با مالکیت توپ اجازه رسیدن حریف به دروازه خود را ندهند و این بازی با همین نتیجه به پایان رسید و کره هم 3 امتیازی شد. با این نتایج و با کسب برد پر گل دیروز استرالیای میزبان در این گروه استرالیا و کره جنوبی هر دو با 3 امتیاز و بر حسب تفاضل گل در رده های اول و دوم و دو تیم عمان و کویت هم بدون امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

در دیگر بازی های امروز از گروه B دو بازی برگذار می شود که از ساعت 10:30 دو تیم ازبکستان و کره شمالی با هم دیدار خواهند کرد و در بازی دوم این گروه عربستان و چین به مصاف هم خواهند رفت.

تیم ملی کشورمان هم فردا (یکشنبه) از ساعت 12:30 به وقت تهران  در اولین دیدار خود به مصاف بحرین خواهد رفت.

کد مطلب: 6739

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر