گروه C جام ملتهای آسیا 2015

ایران در اندیشه صعود به دور بعدی

فردا پنجشنبه از گروه سوم جام ملتهای آسیا تیم ملی ایران با قطر و بحرین و امارات به مصاف هم می روند.

ایران در اندیشه صعود به دور بعدی

به گزارش گیلان خبر: در روز سوم از دور دوم جام ملتهای آسیا و از گروه سوم این رقابتهای جایی که تیم ملی ایران و امارات تیم های برنده روز اول هستند به مصاف دو تیم بازنده دور اول خواهند رفت.

در مهمترین بازی این گروه تیم ملی کشورمان که با سه امتیاز و بر حسب تفاضل گل در گروه خود دوم است به مصاف تیم قطر قعرنشین میرود. تیم ملی کشورمان در صورت پیروزی صعودش به دور بعدی مسابقات قطعی می شود. تیم ملی ایران توانست در بازی اول خود با 2 گل تیم بحرین را شکست دهد. قطر هم نمی خواهد در این بازی بازنده باشد چون در این صورت واع زودهنگامی با این رقابتها خواهد داشت.

در دیگر بازی این گروه تیم صدرنشین امارات به مصاف تیم سوم جدول، بحرین می رود. این تیم در بازی اول خود با نتیجه پر گل 4 بر 1 تیم قطر را شکست داد و این تیم هم در صورت برد صعودش به دور بعدی مسابقات قطعی خواهد شد. بحرین هم بعد از شکست از ایران به دنبال اولین برد خود و زنده نگه داشتن امید صعود خود می باشد و فردا برای برد پا به میدان مسابقه خواهد گذاشت.

در صورت برد ایران و امارات بازی اخر این گروه بین تیم ملی ایران و امارات صدرنشین این گروه را مشخص می کند. اما هیچ کدامیک از دو تیم بازنده دور اول یعنی بحرین و قطر نمی خواهند مانند کویت در همین مرحله گروهی از گردونه رقابتها حذف شوند.

بازی تیمهای ایران و قطر ساعت 12:30 و امارات و بحرین هم 10:30 برگذار خواهد شد.

کد مطلب: 6916

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر