جام اتحادیه انگلیس

پیش بازی لیورپول - چلسی

امشب تیم لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان چلسی است.

پیش بازی لیورپول - چلسی

به گزارش گیلان خبر: در مرحله نیمه نهایی و از دور رفت این مسابقات در مهمترین بازی این دور دو تیم لیورپول و چلسی در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم خواهند رفت. در ادامه به وضعیت دو تیم قبل از مسابقه امشب خواهیم پرداخت.

لیورپول

شاگردان راجرز که در لیگ برتر جایگاه مناسب و حال و روز خوبی ندارند و با 35 امتیاز از 22 بازی انجام شده در رتبه 8 جدول قرار دارد. قرمزهای آنفیلد امشب مقابل تیم صدرنشین چلسی در خانه میزبان هستند و باید بتوانند از امتیاز میزبانی خود نهای استفاده را بکنند تا در بازی برگشت در خانه چلسی به مشکل برنخورند. در لیگ برتر در دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه آنفیلد شاگردان مورینیو موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 تیم لیورپول را شکست دهند. اما لیورپول با روحیه خوبی پا به میدان امشب خواهد گذاشت چون در بازی هفته گذشته لیگ برتر موفق شد در خانه استون ویلا با 2 گل به پیروزی برسد.

چلسی

شاگردان مورینیو امشب در آنفیلد کار سختی را پیش رو خواهند داشت. لیورپولی ها برای انتقام شکست بازی رفت لیگ برتر به میدان خواهند آمد و می خواهند از امتیاز میزبانی نهایت استفاده را انجام دهند. چلسی در لیگ برتر صدرنشین است و در بازی این هفته خود در لیگ با نتیجه پر گل 5 بر صفر در خانه سوانسی به پیروزی رسید. شاید تساوی امشب برای چلسی در خانه حریف خوب به نظر برسد چون هفته آینده بازی برگشت این مرحله در خانه این تیم برگذار می شود اما باید دید که تاکتیک شاگردان مورینیو در بازی امشب چه خواهد بود.

 

هر کدام از دو تیم که برنده بازی امشب باشند نیمی از راه صعود به فینال جام اتحادیه را طی کرده اند. در دیگر بازی این مرحله دو تیم اسپارس و شفیلدیونایتد فردا شب به مصاف هم خواهند و دو بازی برگشت این مرحله هم هفته بعد برگذار خواهد شد.

کد مطلب: 7096

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر