جام ملتهای آسیا 2015

نکات مرحله گروهی جام ملتهای آسیا

امروز با برگذاری دو دیدار گروه D دور گروهی و اول جام ملتهای آسیا 2015 به پایان رسید و تیمهای صعود کننده به مرحله بعد حریفان خود را شناختند.

نکات مرحله گروهی جام ملتهای آسیا

به گزارش گیلان خبر: امروز با برگذاری دو دیدار گروه D دور گروهی و اول جام ملتهای آسیا 2015 به پایان رسید و تیمهای صعود کننده به مرحله بعد حریفان خود را شناختند. از گروه اول کره جنوبی و استرالیا، از گروه دوم چین و ازبکستان، از گروه سوم ایران و امارات و از گروه چهارم ژاپن و عراق صعود کردند.

در مرحله بعدی تیم ملی ایران با عراق دیدار خواهد کرد و کره جنوبی به مصاف عربستان خواهد رفت. در دو بازی دیگر نیز استرالیا با چین و امارات با ژاپن دیدار خواهند کرد. بازی های این مرحله روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته به مصاف هم خواهند رفت و چهار تیم برنده به نیمه نهایی خواهند رسید.

نکات جالب دور گروهی

*از نکات جالب این دور این بود که هیچ بازی با نتیجه تساوی به پایان نرسید.

*در 24 بازی انجام شده 61 گل به ثمر رسید.

*در جدول گلزنان حمزه الدردور از اردن با 4 گل در صدر قرار دارد. بعد از او علی مبخوت از امارات، سون که از چین، کیسوکه هوندا از ژاپن و محمد السهلاوی از عربستان به همراه هم 3 گله هستند. سردار رشیدوف از ازبکستان و احمد خلیل با 2 گل در ردههای بعدی قرار دارند.

* در دور گروهی 81 کارت زرد و 3 کارت قرمز از جیب داوران خارج شد.

*در این 24 بازی 135 سیو توسط دروازه بانان به ثبت رسید.

* در مجموع 446 روانه شده به سمت دروازه 197 مورد آن داخل چهارچوب بوده و بقیه آنها به بیرون از چهارچوب دروازه زده شده است.

کد مطلب: 7125

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر