غفوری: در قراردادم دست برده شده است / قرارداد من در سازمان لیگ امضای خودم را ندارد!

بازیکن فصل گذشته تیم نفت تهران گفت: بدون اطلاع من در قراردادم دست برده شده و قرارداد ۲ ساله من ۳ ساله شده است. -

غفوری: در قراردادم دست برده شده است / قرارداد من در سازمان لیگ امضای خودم را ندارد!

گیلان خبر : غفوری در خصوص ادعای مسئولان باشگاه نفت تهران مبنی بر اینکه او قراردادی 3 ساله با این باشگاه دارد گفت: من سنندج بودم که به دلیل همین مشکلات خودم را به تهران رساندم و دیروز هم به باشگاه نفت رفتم تا ببینم موضوع از چه قرار است اما مسئولان باشگاه گفتند قرارداد تو دست ما نیست و وقتی از آنها کپی آن را خواستم گفتند کپی آن را هم نداریم اما وقتی به سازمان لیگ رفتم دیدم که قرارداد من کاملا دست‌کاری شده و قرارداد 2 ساله من 3 ساله شده است.

وی ادامه داد: اصل موضوع اینجاست که موقعی که من با باشگاه نفت به توافق رسیدم قرارداد دو ساله‌ای را امضا کردم اما 10 روز بعد از توافق من قانونی آمد که بازیکنان زیر 28 سال باید حداقل قرارداد 3 ساله ببندند و این در حالی است که مسئولان باشگاه نفت قرارداد من را در سازمان لیگ ثبت نکرده بودند و بدون اطلاع من قرارداد 2 ساله را 3 ساله کردند و من هم از همه ماجرا بی‌اطلاع بودم. من از همه این موارد بی‌اطلاع بودم و حتی با من برای مبلغ مالی سال سوم هم هیچ صحبتی نشد. این در حالی است که طبق قانون اگر قرارداد 3 روز بعد از امضا در سازمان لیگ ثبت نشود خود به خود لغو خواهد شد اما قرارداد من نزدیک به 10 روز بعد در سازمان لیگ به ثبت رسیده است.

بازیکن فصل گذشته تیم نفت تهران افزود: حالا قرار است فردا جلسه‌ای برگزار کنیم تا با مسئولان باشگاه نفت همه چیز دوستانه حل شود. امیدوارم همه چیز دوستانه حل شود چرا که من 2 سال خوب را در این تیم داشتم و نمی‌خواهم بین من و باشگاه نفت مشکلی پیش بیاد و نمی‌خواهم دو طرف ضرر کنیم اما اگر این موضوع دوستانه حل نشود شاید مجبور شوم قراردادم را منتشر کنم تا همه بدانند اصل داستان چیست. قرارداد من بدون اطلاع خودم از 2 سال به 3 سال رسیده و این اشتباه مسئولان باشگاه نفت بوده که بدون اطلاع من این کار را انجام دادند و حتی جالب است بگویم که قرارداد من در سازمان لیگ امضای خودم را ندارد! باید از مسئولان آن زمان سازمان لیگ پرسید چطور قراردادی را بدون امضای خود بازیکن ثبت می‌کند حتی اگر این قرارداد امضای من را هم داشت باز هم ثبت آن قانونی نبود چرا که قرارداد دست‌کاری شده بود و باید توضیحاتی زیر آن نوشته می‌شد.

وی در پایان گفت: امیدوارم همه چیز فردا در این جلسه دوستانه حل شود اما اگر این افتاق نیفتد حتما به دیدار کفاشیان و تاژ می‌روم تا همه چیز مشخص شود.

 

کد مطلب: 748

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر