گزارش فیفا از بازیکنی که می‌تواند ستاره ایران شود

سایت فیفا نوشت سردار آزمون می‌تواند ستاره سال‌های آینده فوتبال ایران باشد.

 گزارش فیفا از بازیکنی که می‌تواند ستاره ایران شود

گیلان خبر : سایت فیفا در گزارشی به 5 بازیکن جوان و آینده‌دار آسیایی اشاره کرد که در جام ملت‌ها خوش درخشیدند. در این گزارش آمده است: جام ملت‌های آسیا در سال 2015 فوتبالی در سطح بالا و سرگرم‌کننده را برای هواداران به ارمغان آورد. در میان اتفاقات قابل توجه این جام عملکرد بازیکنانی بود که خود را در مرکز دیده‌ها قرار دادند و ثابت کردند در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 و بعدتر از آن می‌توانند تیترها را به خود اختصاص دهند.

در ادامه این گزارش از سردار آزمون به عنوان یکی از 5 جوان آینده‌دار فوتبال آسیا نام برده شده و درباره او آمده است: ستاره‌های اسمی و بزرگ ایران در این جام تا حدی تحت تاثیر عملکرد مهاجمی تازه‌کار و جوان قرار گرفته بودند که همه اخبار را به خود اختصاص داد بود. سردار آزمون بهترین گل تورنمنت را با یک چرخش سریع و هوشمندانه و ضربه‌ای دقیق به تک گل بازی مقابل قطر تبدیل کرد و بردی که صعود ایران به مرحله بعد قطعی کرد را رقم زد.

او در حالی که تنها چند روز پیش از آغاز تورنمنت 20 ساله شده بود دو ماه قبل‌تر نخستین گل ملی‌اش را به ثمر رسانده بود. آزمون که فرزند یک والیبالیست ملی سابق در ایران است، در 17 سالگی به وسیله روبین کازان روسیه شناسایی و خریده شد و به تازگی مورد توجه چند باشگاه بزرگ در اروپا قرار گرفته است. این بازیکن با قدی بلند و بدنی که برای ورزشکاری ساخته شده همه توانایی‌های لازم برای تبدیل شدن به ستاره آینده فوتبال ایران را دارد.

کد مطلب: 7518

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر