برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ والیبال گیلان

رئیس هیئت والیبال گیلان از برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ والیبال این استان از اوایل اسفند ماه آینده خبر داد.

برگزاری نخستین دوره مسابقات لیگ والیبال گیلان

گیلان خبر : فرزام پوررمضان با اشاره به برگزاری نخستین دوره رقابتهای لیگ والیبال گیلان اظهار کرد: با پیگیری‌های لازم و پس از سال‌ها نخستین دوره رقابت‌های لیگ والیبال گیلان که کمترین حق والیبالیست‌ها و نیز والیبال‌دوستان گیلانی است را در هفته نخستی اسفند ماه راه‌اندازی می‌کنیم.

وی افزود: راه‌اندازی رقابت‌های لیگ والیبال استان نقطه امیدواری هیئت والیبال است و مقرر شده این مسابقات به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در شهرستان‌های مختلف گیلان برگزار شود.

رئیس هیئت والیبال گیلان درباره تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها، تصریح کرد: از حضور تیم‌هایی که توان رقابت‌ها را دارند استقبال می‌کنیم و تاکنون 10 تیم برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند و انتظار می‌رود تا هفته‌های باقی‌مانده تعداد تیم‌ها افزایش یابد.

به گفته وی تاکنون حضور تیم‌های والیبال مرداویج سیاهکل، آریا لنگرود، شهرداری رودسر، شهرداری کوچصفهان، شهید ویرانی رضوانشهر، فومن، آستارا، فولاد گیلان و استقلال آستارا در این مسابقات قطعی شده است.

پوررمضان با اشاره به تلاش‌های بیشتر هیئت والیبال گیلان در برگزاری رقابت‌های لیگ والیبال استان گفت: تمام تلاش و پیگیری‌های خود را انجام می‌دهیم تا با کمک و یاری خدا این رقابت‌ها از سطح کیفی و کمی مطلوبی برخوردار شود.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری رقابت‌های لیگ موجب پویایی والیبال گیلان شده و با استقبال و حضور علاقه‌مندان والیبال در سالن‌ها تنور والیبال گیلان گرم‌تر می‌شود.

رئیس هیئت والیبال گیلان با بیان اینکه این استان از توان و ظرفیت حضور سهمیه‌ای در رقابت‌های کشوری برخوردار است، یادآور شد: به تیم قهرمان این رقابت‌ها برای حضور در رقابت‌های کشوری در سال آینده از طریق تامین 50 درصد هزینه مورد نیاز برای حضور در رقابت‌های کشوری کمک می‌کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم نخستین دوره رقابت‌های لیگ والیبال گیلان با انگیزه بالای تیم‌ها با استقبال علاقه‌مندان و همراهی اسپانسرها همراه باشد تا بتوانیم گامی رو به جلو برداریم.

کد مطلب: 7520

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر