هفته 19 لیگ برتر

پیروزی ملوان ده نفره مقابل پرسپولیس

دیدار دو تیم ملوان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با برتری ملوانان به پایان رسید.

پیروزی ملوان ده نفره مقابل پرسپولیس

به گزارش گیلان خبر: در ادامه هفته 19 لیگ برتر ایران دو تیم پرسپولیس و ملوان در ورزشگاه آزادی ب مصاف هم رفتند که در پایان ملوانان موفق شدند ده نفره پرسپولیس را در تهران شکست دهند.

این بازی در نیمه اول با تک گل پژمان نوری که از اشتباه سوشا مکانی استفاده کرد و برای تیمش گلزنی کرد. این گل روی ضربه سر مازیار زارع و دفع اشتباه سوشا مکانی توپ به هافبک ملوان رسید و او در دقیقه 17 بازی را یک بر صفر به نفع میهمان کرد. در ادامه دو تیم موفق به گلزنی نشدند و این نیمه با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی متعادل آغاز شد و تیم پرسپولیس برای جبران نتیجه حمله میکرد اما راهی به دروازه پیدا نکرد و ملوانان هم در ضدحملات توفیقی نیافت. از مهمترین موقعیت های این بازی ضربه پشت محوطه امید عالیشاه در دقیقه 71 بود که ایمان صادقی آن را دفع کرد. 

قرمزپوشان می توانستند در دقیقه 86 به گل تساوی برسند، در جایی که محسن بنگر در محوطه جریمه با خطای ایمان صادقی متوقف شد و داور صادقی را اخراج و یک ضربه پنالتی به نفع میزبان اعلام کرد. ملوانان که تمامی تعویض های خود را انجام داده بودند به اجبار مازیار زارع را درون دروازه گذاشتند که این بازیکن موفق شد ضزبه پنالتی گابریل را مهار کند.

این اولین پیروزی ملوان با فیروزی کریمی بود. نکته جالب اینکه ملونان در این لیگ صاحب 2 پیروزی شده که هر دو برد مقابل پرسپولیس در دو بازی برگذار شده لیگ برتر بوده.

در ادامه پرسپولیس با 10 نفره شدند ملوان هر چه زد به در بسته خود و این بازی با تک گل کاپیتان امروز قوهای سپید به پایان رسید. با این برد ملوان 15 امتیاز شد ولی در قعر جدول بقی ماند اما پرسپولیس با این شکست با یک پله نزول در جدول، در رده 10 قرار گرفت.

کد مطلب: 7560

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر