هفته 20 لیگ برتر

استقلال - پیکان، تقابل رحمتی و قلعه نویی

در هفته 20 لیگ برتر ایران امروز دو تیم استقلال و پیکان به مصاف هم خواهند رفت.

استقلال - پیکان، تقابل رحمتی و قلعه نویی

به گزارش گیلان خبر: در آغاز هفته 20 لیگ برتر خلیج فارس امروز دو تیم استقلال تهران و پیکان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. این بازی از چند جهت برای دو تیم دارای اهمیت می باشد. از طرفی تقابل دروازه بان سابق استقلال و فعلی پیکان یعنی مهدی رحمتی با امیر قلعه نویی سرمربی فعلی استقلال که در این فصل با وجود آمدن از این تیم جدا شد و نیز همین حالت برای احمد جمشیدیان بوجود آمد با این فرق که قرارداد احمد جمشیدیان با استقلال به صورت یکطرفه  در آخرین روز فسخ شد و این بازیکن تا نیم فصل بدون تیم ماند.

در نیم فصل دوم هم صمد مرفاوی به جای منصور ابراهیم زاده سکان هدایت پیکان را در دست گرفت. مرفاوی زمانی در استقلال دستیار همین امیر قلعه نویی بوده و امروز شاهد تقابل این دو نیز می تواند جالب باشد.

استقلال در این روزها بسیار شرایط خوبی دارد و دو بازی قبلی خود را هم که با پیروزی پشت سر گذاشته و با روحیه برای گرفتن سه امتیاز این بازی پا به میدان مسابقه خواهد گذاشت تا بتواند همچنان با برد در کورس بالای جدول بماند. تیم استقلال در صورت برد با اختلاف دوگل و بیشتر می تواند موقتا به صدر هم برسد در صورتی که امروز نفت تهران مقابل سایپا امتیاز از دست بدهد یا با اختلاف گل کم به پیروزی دست یابد. اما در مقابل تیم پیکان در  صورت برد می تواند جای پرسپولیس را در رده دهم بگیرد.

ادامه دیدارهای این هفته پنجشنبه، جمعه و شنبه هفته آینده برگذار خواهد شد.

کد مطلب: 7626

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر