علت خط خوردن خلعتبری چه بود؟

برخی معتقدند که کی‌روش خلعتبری را به دلیل همراه داشتن یک بسته سیگار از تیم ملی خط زده است.

علت خط خوردن خلعتبری چه بود؟

گیلان خبر :  2 روز پیش زمانی که کی روش لیست 23 نفره بازیکنان خود در جام جهانی 2014 برزیل را منتشر کرد، خط خوردن محمدرضا خلعتبری که 2 گل از 8 گل ایران برای صعود به جام جهانی را به ثمر رسانده بود، موجب تعجب همگان شد.

بسیاری معتقد بودند که کی روش تصمیم اشتباهی در این خصوص اتخاذ کرده و حتی دایی نیز در واکنش به این اتفاق خطاب به خلعتبری گفت: آنقدر خوب باش که کی روش از نیاوردنت پشیمان شود.
 
بسیاری از اهالی فوتبال ناراحتی خود را از خط خوردن خلعتبری اعلام کردند اما برخی اخبار حکایت از مسایل دیگری در اردوی تیم ملی در اتریش  دارد.
 
ظاهرا در اردوی تیم ملی در اتریش کی روش یک روز به بازیکنان تیم ملی مرخصی داد تا بازیکنان برای خرید به مراکز خرید شهر محل اقامت‌مان بروند که زمان این مرخصی هم حدود 4 ساعت بود.
 
بازیکنان از ساعت یک و نیم بعدازظهر تا حدو ساعت 6 بعدازظهر در مرخصی بودند و سپس بعد از اتمام کارشان دوباره به هتل بازگشتند اما انچه موجب عصبانیت کی روش شده بود این بود که خلعتبری موقع بازگشت خود به هتل یک بسته سیگار همراه داشته است.
 
این عمل خلعتبری با واکنش کی روش و در نتیجه خط خوردن وی از تیم ملی همراه بوده است؛ البته برخی منابع غیر رسمی در فدراسیون فوتبال این خبر را تائید کرده اند اما هنوز از سوی مسئولین فدراسیون فوتبال اظهار نظری در این خصوص صورت نگرفته است.
 
همچنین انتشار عکس یادگاری خلعتبری با هومن خلعتبری، یکی از آهنگسازان موسیقی‌های غیرمجاز و لس‌آنجلسی نیز موجب دردسر برای این ملی پوش کشورمان شده بود که مسئول حراست فدراسیون فوتبال اعلام کرد که خود خلعتبری نیز راضی به گرفتن این عکس با آهنگساز لس آنجلسی نبوده است.

کد مطلب: 769

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر