پیروزی سپاهان در اهواز

تیم سپاهان توانست در اهواز با تک گل مهدی شریفی مقابل فولاد به برتری برسد.

پیروزی سپاهان در اهواز

به گزارش گیلان خبر: در ادامه هفته 20 لیگ برتر فوتبال ایران تیم سپاهان در اهواز میهمان تیم فولاد بود که در نهایت توانست با تک گل مهدی شریفی فولاد را در خانه شکست دهد. در ورزشگاه غدیر اهواز امروز حدود 30 هزار تماشاگر نظارگر بازی دو تیم بالا نشین و مدعی لیگ بودند که شاگردان حسین فرکی موفق شدند به یک پیروزی شیرین دست یابند و خود را به بالای جدول نزیدک کنند.

بازی با برتری سپاهان شروع شد و اولین موقعیت این بازی در دقیقه 10 توسط مهدی شریفی ایجاد شد که دروازه بان فولاد توپ این بازیکن را دفع کرد.

در دقیقه 14 دوباره تیم سپاهان توسط نویکیا صاحب موقعیت شد که با بدقتی توپ را بیرون فرستاد.

در دقیقه 20 بازی بازیکن ازبکستانی سپاهان با ارسال توپ به داخل محوطه جریمه موفق شد مهدی شریفی را صاحب توپ کند و این بازیکن هم با یک ضربه محکم و زیبا توپ را بو گوشه سمت راست دروازه فرستاد و تیم میهمان را پشت انداخت.

بعد از خرودن این گل فولاد نبض بازی را در دست گرفت و توانست توسط جماعتی به قبل دفاع سپاهان نفوذ کند و با دروازهبان این تیم تک به تک شود که رحمان احمدی این موقعیت را از فولادی ها گرفت.

نیمه اول با برتری سپاهانی ها در مالکیت توپ و تک گل شریفی به نفع این تیم به پایان رسید.

در نیمه دوم در همان دقایق اولیه فولاد صاحب ضربه آزاد شد که ضربه آل نعمه با اختلاف کمی در دقیقه 48 از کنار دروازه بیرون رفت.

بعد از این ضربه فولاد روبه بازی سرعتی آورد اما در اکثر موارد مدافعان سپاهان مانع ورود مهاجمان فولاد به محوطه جریمه خود می شدند.

در دقیقه 61 محمد قاضی به جای محسن مسلمان به زمین مسابقه وارد شد.

حسین پاپی نیز در دقیقه 63 برای سپاهان به جای قائدی وارد زمین شد.

در دقیقه 66 پاس زیبای خلعتبری به شریفی رسید که این بازیکن با کنترل بد این موقعیت را از دست داد و مدافعان فولاد توپ را از منطقه خطر دور کردند.

در دقیقه 72 ساسان انصاری با رحمان احمدی تک به تک شد اما این بار نیز احمدی توپ مهاجم فولاد را دفع کرد تا همچنان نتیجه یک بر صفر باقی بماند.

دقیقه 76 ضربه زیبای قیچی اسماعیل شریفات به اختلاف کمی از بالای دروازه بیرون رفت و این موقعیت هم برای فولاد از دست رفت.

سپاهان در دقایق پایانی دو تعویض دیگر نیز انجام داد که در دقیقه 87 موسی اف با امیر کریمی و در دقیقه 91 جواهیر سوکای به جای مهدی شریفی به زمین مسابقه وارد شد.

در دقیقه 93 میرفت اشتباه رحمان احمدی در شروع بازی یک گل به فولادی ها تقدیم که که با هوشیاری مدافعان سپاهان این موقعیت نیز از دست رفت تا این بازی با همان نتیجه نیمه اول به پایان برسد.

سپاهان با این برد 37 امتیازی شد و در رده 3 بالاتری از فولاد اما پایین تر از استقلال و نفت تهران قرار گرفت.

کد مطلب: 7777

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر