پیش بازی چلسی - پاریس سنت ژرمن

در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا فرداشب (سه شنبه) دو تیم چلسی و پاریس سنت ژرمن به مصاف هم خواهند رفت.

پیش بازی چلسی - پاریس سنت ژرمن

به گزارش گیلان خبر: در اولین بازی مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا شاگردان ژوزه مورینیو در خانه پی اس جی به میدان خواهند رفت که این بازی می تواند از جذابیتهای خاصی نیز برخوردار باشد.

تیم پاریسی می خواهند از امتیاز میزبانی نهایت استفاده را ببرند و نتیجه لازم را در همین بازی بگیرند اما بر این مسئله نیز واقف هستند که تیم چلسی تیمی بسیار با برنامه و دارای مربی باهوشی می باشد که از هر فرصتی به نفع تیم خود بهره می برد. شاگردان لوران بلان در لگی فرانسه بعد از تیمهای لیون و مارسی در رتبه سوم جدول قرار دارند و در بازی آخر خود در لیگ فرانسه نیز در خانه با نتیجه دو بر دو متوقف شدند.

در مقابل شاگردان آقای خاص در تیم چلسی این روزها در دوران اوج خود قرار دارند و تیم صدرنشین لیگ جزیره هستند و در آخرین دیدار خود در لیگ برتر موفق شدند در یکی بازی برتر در دقایق آخر بازی تیم اورتون را شکست دهند و با روحیه ای عالی پا به میدان مسابقه بگذارند.

این دو تیم تا قبل از این بازی در لیگ قهرمانان چندین بار به مصاف هم رفته اند که در پنج مصاف آخر دو تیم تیم پاریسی فقط یکبار موفق به شکست تیم لندنی شدهو دو بار تیم چلسی به پیروزی رسیده و یک بازی هم به تساوی انجامیده. در آخرین بازی دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا که به سال قبل برمیگردد تیم پاریسی در خانه موفق به شکست چلسی با نتیجه 3 بر 1 شد اما تیم چلسی در بازی برگشت توانست با نتیجه 2 بر 0 پیروز شود و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت دو تیم با نتیجه 3 بر 3 مساوی شدند اما چلسی به خاطر قانون گل زده در خانه حریف راهی دور بعدی شد.

در این بازی تقابل ستارگان دو تیم نیز می تواند جذاب باشد، ستارگانی چون زلاتان، کاوانی از پاریس سنت ژرمن و ادن آزار و دیگو کاستا از چلسی.

این بازی مورخ سه شنبه 28 بهمن از ساعت 23:15 به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

کد مطلب: 7884

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر