تشویق محمد بنا پس از شکست ایران مقابل آذربایجان

شکست تیم ملی کشتی فرنگی ایران مقابل آذربایجان باعث شد تا تماشاگران حاضر در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی به حمایت از محمد بنا بپردازند.

تشویق محمد بنا پس از شکست ایران مقابل آذربایجان

به گزارش گیلان خبر: مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در حالی از صبح امروز (پنجشنبه) در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی آغاز شد که شکست ایران برابر آذربایجان با نتیجه 6 بر 2 شوک عجیبی را به حاضرین در سالن وارد آورد.
تیم ایران در اولین گام برابر شاگردان جمشید خیرآبادی با نتیجه سنگینی کشتی را واگذار کرد تا به این ترتیب جام قهرمانی از دست فرنگی‌کاران کشورمان خارج شود. در این مسابقه شاگردان پازاج به هیچ عنوان قابل قیاس با گذشته نبودند و کشتی‌های دور از انتظاری را به نمایش گذاشتند.
از صبح امروز حدود هزار تماشاگر راهی سالن مسابقات شده بودند تا کشتی‌های تیم کشورمان را مشاهده کنند اما پس از شکست ایران مقابل آذربایجان، آن هم با نتیجه‌ای سنگین و دور از انتظار تماشاگران در حین ترک کردن سالن مسابقات با فریاد‌های «تیم ملی بی‌بنا، همینه همینه» اعتراض خود را نسبت به غیبت محمد بنا در تیم ملی کشتی فرنگی ابراز کردند.
با شکست ایران برابر آذربایجان و با توجه به حضور سوئد و آلمان در این گروه به احتمال فراوان آذربایجان راهی فینال مسابقات خواهد شد و ایران نیز باید به سکوی سوم رقابت‌های جام جهانی فکر کند./تسنیم

کد مطلب: 7943

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر