شوخی با بازیکنان فوتبال

در آخرین برنامه 90 سال 93 چه گذشت؟

در آخرین برنامه نود سال مشخص شد 92 درصد بینندگان، از عملکرد این برنامه در سال 93 رضایت دارند.

در آخرین برنامه 90 سال 93 چه گذشت؟

به گزارش گیلان خبرآخرین برنامه تلویزیونی نود در سال 93 در حالی شامگاه دوشنبه آغاز و بامداد سه شنبه خاتمه یافت که با توجه به نزدیک بودن سال جدید چند بخش سرگرم کننده هم در کنار آیتم‌های همیشگی این برنامه گنجانده شده بود.

پدر بخش ابتدایی برنامه گزارشی از کسانی که در فوتبال در سال 93 به دیارباقی شتافتند پخش شد. در این گزارش از مرتضی شکرانه، مهدی نفر و غلام حسین مظلومی یاد شد.

سوال پیامکی برنامه

سوال برنامه پایانی سال نود به عملکرد این برنامه در سال 93 اختصاص داشت. در نهایت نیز 92 درصد شرکت کنندگان با انتخاب گزینه بله، از عملکرد برنامه نود در سال 93 رضایت داشتند.

چالش فوتبالیست های قدیمی و جدید

عادل فردوسی پور برای برنامه آخر سال نود، آیتم جالبی را در نظر گرفته بود. در این آیتم دو تیم 4 نفره از بازیکنان سال های نه چندان دور فوتبال ایران و بازیکنان حال حاضر تشکیل شده بود و رقابت جالبی برای آنها در نظر گرفته شده بود. سیروس دین محمدی، محمد نوازی، رضا شاهرودی و علی انصاریان در تیم سفید بودند و جواد کاظمیان، خسرو حیدری، آرش برهانی و محمد نوری در تیم نارنجی حضور داشتند. شوت زنی به سمت تیر دروازه، باز کردن دروازه از روی نقطه کرنر و زدن ضربات پنالتی از فاصله دور از چالش های این مسابقه بود.

شوخی با برخی از بازیکنان و مربیان

در ادامه برنامه آیتم طنزی از عملکرد بازیکنان و مربیان پخش شد. در این آیتم که توسط چند هنرور، اجرا شد، حرکات خاص آندرانیک تیموریان، رضا عنایتی، محرم نویدکیا، سوشا مکانی، علی دایی و بهزاد غلامپور، اکبر میثاقیان، مهرداد پولادی، حسین فرکی، محمد رضا خلعتبری، پیام صادقیان، خسرو حیدری، آرش برهانی و علیرضا حقیقی بازسازی شد.

آنالیز دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان

نخستین بخش آنالیز برنامه به دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان پرداخت. در این آنالیز مشخص شد گل اول نفت مسجدسلیمان روی اشتباه محسن بنگر، بابک حاتمی و محمد رضا خانزاده به ثمر رسید. نورمحمدی هم روی گل دوم اشتباه کرد. پیام صادقیان در این دیدار عملکرد خوبی داشت و 83درصد پاس های او درست به مقصد رسید. بهروز مکوندی با تصمیمات درستی که گرفت باعث شد بعد از اخراج مدافع تیمش، بازیکنانش روند خوب خود را دادامه دهند و بتوانند بازی را به تساوی برسانند.

منصوریان به جزئیات توجه ویژه ای داشت

بخش دوم انالیز برنامه به مصاف استقلال و نفت تهران اختصاص داشت. در این دیدار هر دو مربی محافظه کارانه عمل کردند و دقت پاس های دو تیم در نیمه نخست کمتر از 80 درصد بود. شاگردان منصوریان در نیمه اول فقط 2بار روی دروازه حریف خطرساز شدند. اما در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتند. خط هافبک استقلال در غیاب کرار و ابراهیمی عملا از جریان بازی خارج شد و محافظه کاری نفتی ها باعث شد نتوانند از این فرصت استفاده کنند. قلعه نویی در روزی که دستش خالی تر از همیشه بود، از خط هافبکی در ترکیب تیمش استفاده کرد که در کارهای هجومی و دفاعی موفق نبود. در لوزی میانه میدان آبی های تهرانی هاشم بیک زاده و سجاد شهباززاده حضور داشتند که با توجه به اینکه در پست غیر تخصصی بازی می‌کردند، ضعیف ترین عملکرد خود را به نمایش گذاشتند.

درحالی که سرمربی استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت، از لزوم قطع ارتباط ایمان مبعلی و مهاجمان نفت سخن گفته بود، اما در عمل چنین اتفاقی رخ نداد و مبعلی با 71بار لمس توپ، ارسال پاس گل و دقت 91 درصدی در پاس،‌ یکی از بهترین بازیکنان میدان بود. تصمیم قلعه نویی برای به عقب کشاندن خط دفاعی تیمش، یک کار خوب به نظر می رسید. اشتباه بزرگ استقلال دقیقه 62 اتفاق افتاد. آرش برهانی تا این دقیقه با 23بار لمس توپ و خلق دو فرصت گلزنی خطرناک ترین مهره آبی ها بود که از بازی تعویض شد تا شاگردان منصوریان راحت تر کار خود را ادامه دهند. در پایان دوئل مربیان استقلالی به نفع مربی ای به پایان رسید که به جزئیات توجه بیشتری داشت.

شمسایی: فکر نمی‌کردم قهرمان شویم

میهمان بخش پایانی برنامه، وحید شمسایی بود. او که سرمربی و بازیکن تیم تاسیسات دریایی بود، همراه با این تیم به قهرمانی لیگ فوتسال دست یافت. شمسایی در ابتدای صحبت های خود با بیان اینکه در ابتدای فصل فکر نمی‌کرد تیمش به عنوان قهرمانی دست یابد، اظهار کرد: در ابتدا وقتی پتانسیل تیم را دیدم، گفتم اگر جزء 4تیم برتر باشیم، موفق عمل کرده ایم. اما تمرینات خوبی را انجام دادیم و خدا کمک کرد و قهرمان شدیم.

وی درباره رابطه اش با حسین شمس نیز گفت: وقتی علیه من صحبت می‌کنند، من هم پاسخ آنها را می‌دهم.

او خاطرنشان کرد: نسبت به سال قبل سر حال تر هستم و فکر می‌کنم بتوانم بازی کنم. امسال به عنوان سرمربی و بازیکن حضور داشتم تا کسی به من نگوید چه کاری انجام دهم و خودم همه چیز را کنترل کنم./ایسنا

کد مطلب: 8201

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر