روز دوم دیدارهای مرحله مقدماتی یورو 2016

مصاف تیمهای هلند، آلمان، ایتالیا و پرتغال با حریفان خود و پخش مستقیم دو دیدار از شبکه های سیما

روز دوم دیدارهای مرحله مقدماتی یورو 2016

به گزارش گیلان خبر: در روز دوم مرحله گروهی و انتخابی مسابقات یورو 2016 فرانسه امشب چندین دیدار در نقاط مختلف اروپا برگذار خواهد شد.

در گروه A مسابقات در مهمترین دیدار این مرحله هلند 6 امتیازی که در رده سوم قرار دارد به مصاف تیم ترکیه 4 امتیازی که در رده چهارم قرار دارد میرود. در دیگر بازیهای این گروه قزاقستان با ایسلند و چک با لتونی دیدار خواهند کرد. در این گروه چک با 12، ایسلند با 9 و هلند با 6 امتیاز در رده های اول تا سوم قرار دارند.

از گروه B آندورا ب بوسنی و بلژیک با قبرس دیدار خواهند کرد. در این گروه ولز با انجام 4 بازی صاحب 8 امتیاز و تیمهای قبرس، بلژیک و بوسنی هر کدام با انجام سه یازی و کسب امتیاز به ترتیب 6، 5 و 2 در رده های 2 تا 4 قرار دارند.

در گروه D ، در جایی که قهرمان جهان قرار دارد و پنجمین دیدار خود را در خانه گرجستان انجام خواهد داد. در دیگر بازی های این گروه اسکاتلند با جبل الطارق و ایرلند با لهستان دسدار خواهند کرد. در این گروه لهستان با 10 امتیاز در صدر قرار دارد و تیمهای ایرلند، آلمان و اسکاتلند هر کدام با 7 امتیاز و به علت بازی رو در رو به ترتیب در رده های 2 تا 4 قرار دارند و رقابت سختی برای صعود به دور بعدی خواهند داشت.

در گروه F رمانی صدرنشین به مصاف جزایر فارو خواهد رفت که کار سختی مقابل این تیم نخواهد داشت. در دیگر بازهای این گروه ایرلند شمالی با فنلاند و مجارستان با یونان پیکار خواهند کرد. در این گروه رومانی با 10، ایرلند با 9، مجارستان با 7 و فنلاند با 4 امتیاز در رده های اول تا چهارم قرار دارند.

از گروه G هم یک مسابقه امشب برگذار خواهد شد که دو تیم مونته نگرو و روسیه به مصاف هم خواهند رفت. در این گروه روسیه برای مسجل شدن صعودش به دور بعدی باید در دیدار امشب برنده شود و در طرف مقابل تیم میزبان نیز در صورت برد از شانس بالای برای صعود به دور بعدی برخوردار خواهد بود. در این گروه اتریش با 10 امتیاز اول، سوئد با 6 امتیاز دوم و دو تیم روسیه و مونته نگرو هر کدام با 5 امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

در گروه H  این مسابقات در مهمترین دیدار ایتالیا میهمان تیم بلغارستان می باشد. ایتالیا در صورت برد و توقف کرواسی می تواند به عنوان صدرنشین به دور بعدی صعود کند. در دیگر بازیهای این گروه آذربایجان با مالت و کرواسی صدرنشین با نروژ دیدار خواهند کرد. در این گروه بعد از کرواسی 10 امتیازی، ایتالیا با همین تعداد امتیاز در رده دوم، نروژ با 9 امتیاز سوم و بلغارستان با 4 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته اند.

و سرانجام در گروه آخر یعنی گروه I پرتغال میزبان صربستان می باشد و آلبانی در خانه میزبان ارمسنتان خواهد بود. در این گروه دانمارک با 7 با انجام چهارم بازی اول، پرتغال با انجام سه بازی و کسب 6 امتیاز دوم که در صورت کسب برد در بازی امشب می تواند به 9 امتیاز به صدر جدول برود. صربستان هم با انجام سه بازی دارای 4 امتیاز می باشد و اگر می خواهد شانسی برای صعود به دور بعدی داشته باشد باید در بازی امشب مقابل پرتغال امتیاز کسب نماید. در این گروه آلبانی هم با 4 امتیاز در رده چهارم و ارمنستان با 1 امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

*امشب بازی تیمهای هلند و ترکیه در ساعت 00:15 از شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.

* دیدار دو تیم ایتالیا و بلغارستان نیز از ساعت 00:15 به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

کد مطلب: 8226

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر