مشکل از بازیکن یا مربی؟

اخراج دوباره صادقیان از پرسپولیس

هافبک پرسپولیس پس از اخراج از تمرین عصر شنبه، در صفحه اینستاگرامش از حمید درخشان انتقاد کرد و البته خیلی زود این پیام را حذف نمود.

اخراج دوباره صادقیان از پرسپولیس

به گزارش گیلان خبر: پیام صادقیان هافبک تیم فوتبال پرسپولیس از تمرین عصر شنبه سرخپوشان با نظر حمید درخشان اخراج شد.


او پس از این اتفاق در صفحه اینستاگرامش نوشت:
«این که از همون اول مشخص بود که آقای درخشان با من مشکل داشتن و منو بازی نمیدادن. منم بی سر و صدا داشتم کارم و انجام می دادم. امروز به خاطر اینکه سر تمرین دریبل می زدم به من گفت اگر میخوای دریبل بزنی بیا برو لباستو بپوش و برو منم احترام گذاشتم و رفتم وبه هیچکس بی احترامی و توهین نکردم .
الان که من شدم پیام صادقیان با دیریبلام شدم پیام صادقیان. من تاحالا ندیدم هیچ مربی که بازیکنش وقتی یه مهارتی داره نزاره از اون مهارتش استفاده کنه. جایی هم ندیدم یک بازیکن تکنیکی که سر تمرین دریبل میزنه بگن برو لباس بپوش و برو.»
 
چنین پیغام عجیبی از سوی صادقیان البته به نظر می رسد خیلی زود با واکنش منفی مسئولان پرسپولیس مواجه شده است؛ چرا که صادقیان این پیغام را حذف کرد و بلافاصله در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس صحبت های دیگری را به زبان آورد.
 
این بازیکن جوان اما حاشیه ساز در گفتگو با سایت باشگاه گفت: «در تمرینی که داشتیم سرمربی تیم تاکید کرده بود فقط یک یا دو ضرب به توپ ضربه بزنیم اما در صحنه ای به خاطر اینکه ذاتا بازیکن تکنیکی هستم و عادت کردم پابه توپ حرکت کنم ناخودآگاه بیشتر از دو سه بار به توپ ضربه زدم و این موجب ناراحتی آقای درخشان شد و از من خواست به تمرین ادامه ندهم. در این باره تاکید می کنم هرگز تعمدا قصد سرپیچی از دستورات سرمربی تیم را نداشتم و خدای ناکرده نمی خواستم با نادیده گرفتن برنامه های فنی کادرفنی بی احترامی کرده باشم.»
صادقیان تصریح کرد: «در هفته های اخیرجایی در ترکیب اصلی تیم نداشتم و حتی در برخی بازی ها 90 دقیقه روی نیمکت تیم نشستم اما برای من نتیجه گرفتن و موفقیت تیم پرسپولیس و شادی هواداران مهم بود و دیدید که هیچ مصاحبه ای نداشتم و هرگز ابراز ناراحتی نکردم چون نمی خواستم مشکلی ایجاد کنم و به تصمیمات کادرفنی احترام گذاشتم. امروز هم هرگز قصد سرپیچی نداشتم و یاد گرفته ام همواره و در هر شرایطی به تصمیمات مربیانم احترام بگذارم. لازم دیدم این حرف ها را بیان کنم و تابع تصمیمات کادرفنی و باشگاه هستم.»/خبرگذاری دانشجو

کد مطلب: 8231

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر