دعوت ۱۲ گیلانی به تیم ملی کشتی نوجوانان ایران

شش آزاد کار، چهار فرنگی‌کار و دو مربی گیلانی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان ایران دعوت شدند.

دعوت ۱۲ گیلانی به تیم ملی کشتی نوجوانان ایران

 
شش آزاد کار، چهار فرنگی کار و دو مربی گیلانی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان ایران دعوت شدند.
 

دبیر هیئت کشتی گیلان در گفت گو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه اسامی تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران برای حضور در رقابت های بین المللی جام کودک مشخص شد، اظهار کرد: که در این میان نام شش کشتی گیر نوجوان گیلانی آزاد کار و چهار کشتی گیر نوجوان گیلانی فرنگی کار به همراه دو مربی گیلانی به چشم می خورد.

رضا علی اصغری، افزود: عبداله سحری در ۴۲ کیلوگرم، فردین رمضانی و حسین یک تن در وزن ۴۶ کیلوگرم، در وزن ۵۸ کیلوگرم محمد مهدی مهدی پور، در ۶۹ کیلوگرم وحید کوشش خواه و علیرضا خجسته در وزن ۷۶ کیلوگرم از گیلان به تیم ملی کشتی آزاد دعوت شدند.

  وی با اعلام اینکه سرمربیگری تیم ملی آزاد نوجوانان بر عهده سید مراد محمدی است، گفت: با معرفی هیئت کشتی گیلان یک مربی گیلانی نیز در تیم ملی ایران حضور دارد.

دبیر هیئت کشتی گیلان تصریح کرد: در وزن ۴۲ کیلوگرم فرهاد رضوانی، در وزن ۶۳ کیلوگرم امیررضا اعلائی، در ۶۹ کیلوگرم محمد نقی قربانی و در ۷۶ کیلوگرم امیر اشکان قاسم زاده فرنگی کاران گیلانی دعوت شده به تیم ملی نوجوانان ایران هستند.

علی اصغری خاطرنشان کرد: مسئولیت سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان را علی اشکانی بر عهده داشته و عادل کشکولی از گیلان نیز به عنوان مربی در تیم ملی حضور دارند.

وی اظهار کرد: رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام کودک روزهای۴ و ۵ اردیبهشت ماه امسال در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار  می شود.

دبیر هیئت کشتی گیلان افزود: تمامی شرکت کنندگان حداکثر تا تاریخ ۲۵ فروردین ماه باید نسبت به ارسال فتوکپی پاسپورت و یک قطعه عکس جدید به فدراسیون کشتی اقدام کنند.

کد مطلب: 9

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر