رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا:

نباید فتنه‌های دشمن را پایان یافته تلقی کرد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا گفت: دشمن پس از جنگ تحمیلی جنگ نرم را آغار کرد و به ایجاد فتنه 88 پرداخت، به همین منظور نباید فکر کنیم که فتنه‌های دشمن به پایان رسیده است.

نباید فتنه‌های دشمن را پایان یافته تلقی کرد

گیلان خبر: سردار احمدرضا رادان عصر امروز در مراسم یادواره شهدای مسجد امام زمان (عج) این شهر با قدردانی از سردار ابراهیم قائدرحمتی فرمانده سابق انتظامی گیلان اظهار کرد: سردار محمدرضا میرحیدری «فرمانده جدید انتظامی گیلان»، یکی از فرماندهان ناجا بوده که فرماندهی انتظامی گیلان را به‌عهده گرفته است.

وی بر قدرشناسی عنایت حق تأکید کرد و افزود: دفاع مقدس از لحظه‌ای آغاز شد که صفت جمهوری اسلامی ایران گذاشته شد و دشمن عداوت خود علیه ما انجام داد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا تصریح کرد: تا زمانی که جمهوری اسلامی ایران پا برجاست و امت پشت سر رهبر حرکت می‌کنند، دشمنی علیه ملت ایران ادامه دارد.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی پایان دشمنی علیه جمهوری اسلامی نبود، گفت: دشمن پس از جنگ تحمیلی جنگ نرم را آغار کرد و به ایجاد فتنه 88 پرداخت، به همین منظور  نباید فکر کنیم که فتنه‌های دشمن به پایان رسیده است.

رادان متذکر شد: در آغاز جنگ تحمیلی حتی سیم خاردار نداشتیم و خواستیم آن را بخریم و حاضر نبودند به ما بفروشند.

وی با اشاره به اینکه از نارنجک نداشته به موشک چند صد کیلومتری رسیده‌ایم، بیان کرد: دشمن درخواست مذاکره درباره موشک‌ها را با ایران دارد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا به تکلیف‌گرایی رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امام (ره) در دفاع مقدس امت وفادار داشت. /فارس

کد مطلب: 10188

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر