حزب مؤتلفه با دولت اعتدال همراهی می‌کند

زندانی سیاسی قبل از انقلاب گفت: حزب مؤتلفه با دولت اعتدال همراهی می‌کند.

حزب مؤتلفه با دولت اعتدال همراهی می‌کند

گیلان خبر : علیرضا اسلامی عصر دیروز در چهل‌ و نهمین سالگرد یادمان طلایه‌داران آفتاب در مهدیه این شهر، اظهار داشت: اعمال آنها که در راه خدا کشته شدند گم نمی‌شود.

وی به محمد بخارایی، محمدصادق امانی، محمدرضا صفارهرندی و مرتضی نیک‌نژاد شهدای حزب مؤتلفه اسلامی در 26 خرداد ماه سال 1344 اشاره کرد و افزود: چهار شهید مذکور در دوران غربت به شهادت رسیدند اما پس از 50 سال به یاد آنها گردهم آمده‌ایم.

اسلامی با تأکید بر اینکه شهدا زنده هستند، بیان داشت: خداوند نگرانی شهدا را برطرف می‌کند.

فرزند شهید صادق اسلامی، شهدا را بهترین الگو برای جوانان خواند و تصریح کرد: جوانان جامعه اسلامی با شهدا میثاق بستند و از سیره شهدا پیروی می‌کنند.

وی با اشاره به شهدای حزب مؤتلفه اسلامی، خاطرنشان کرد: شهدای حزب مؤتلفه اسلامی به تکلیف خود عمل کردند. پیروی از خط امام (ره) و روحانیت اصیل سبب پیمودن مسیر صحیح است.

زندانی سیاسی قبل از انقلاب با اشاره به اینکه حزب مؤتلفه اسلامی در خدمت مرجعیت بوده است، اظهار داشت: دولت شاه با روشنگری‌های امام (ره) مجبور به عقب‌نشینی از اجرای برنامه‌های آمریکا در ایران شده بود.

اسلامی با بیان اینکه شهدای حزب مؤتلفه اسلامی راه امام حسین (ع) را با اعتماد رفتند، تصریح کرد: جایگاه اعدام شهدای حزب مؤتلفه در محل ستاد مشترک اکنون مسجد جهاد احداث شده است.

فرزند شهید صادق اسلامی تداوم راه شهدای حزب مؤتلفه اسلامی را به دلیل پیروی از ولی امر مسلمین خواند و بیان کرد: اگر مطیع ولایت و روحانیت باشیم به رستگاری می‌رسیم.

* رساندن ندای اسلام به تمام جهان راهبرد امام (ره) در دوران ظلمت بود

وی با اشاره به اهداف نهضت اسلامی امام (ره)، خاطرنشان کرد: اسلامی کردن ایران، گسترش ندای اسلام در کشورهای اسلامی و رساندن ندای اسلام به تمام جهان راهبرد امام (ره) در دوران ظلمت بود.

اسلامی به سقوط رژیم شاه در مرحله نخست اشاره کرد و یادآور شد: بیداری اسلامی در منطقه آغاز شده و اکنون باید ندای اسلامی به تمام جهان برسد.

زندانی سیاسی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه شرایط برای ظهور امام عصر (عج) در حال فراهم شدن است، اظهار داشت: جنایات داعش و تکفیری‌ها موج گسترش بیداری اسلامی را بیشتر کرده است.

وی پیروی از ولایت فقیه را تمرینی برای تبعیت از امام زمان (عج) عنوان کرد.

اسلامی به نامگذاری سال جاری با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: در سال اقتصاد و فرهنگ باید به استفاده نکردن از محصولات خارجی، قناعت و کار کردن توجه ویژه داشته باشیم.

فرزند شهید صادق اسلامی در ادامه با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره مدارا و فرصت دادن با دولت، تصریح کرد: حزب مؤتلفه اسلامی برخوردی با دولت روحانی نداشته است.

وی خواستار رعایت استانداردها در مسائل معنوی جامعه شد و بیان داشت: وظیفه داریم در جامعه امر به معروف و نهی از منکر داشته باشیم. فکرها باید به‌جای افراد نقد شود و روش مقام معظم رهبری مبنی بر نقد فکرها به جای افراد باید نهادینه شود.

اسلامی در پایان با تأکید براینکه با دولت اعتدال همراهی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: جلسه 24 خرداد ماه رئیس جمهور نشست نامناسبی بود و شعارهایی در این جلسه داده شد که شایسته روحانی نبود.

 

کد مطلب: 1077

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر