با فشارهای برخی نهادهای تصمیم‌گیر صورت گرفت

لغو مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد رشت/ جلوگیری از سخنرانی زاکانی

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: برخی تحمل شنیدن صدای مخالف را ندارند و مانع از سخنرانی زاکانی در مراسم روز دانشجوی این دانشگاه شدند.

لغو مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد رشت/ جلوگیری از سخنرانی زاکانی

گیلان خبر: حجت‌الاسلام علی کریمیان دقایقی پیش در جمع دانشجویان معترض دانشگاه آزاد اسلامی در برگزار نشدن روز دانشجو، اظهار کرد: بنده به اتفاق علیرضا تیموری رئیس دانشگاه آزاد رشت برگزاری مراسم روز دانشجو با حضور علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را امضا کردیم اما گروهی از برگزاری این مراسم جلوگیری کردند.

وی افزود: برخی در جامعه تحمل شنیدن صدای مخالف را ندارند و بر این اساس از برگزاری روز دانشجو با سخنرانی علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس جلوگیری کردند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آمادگی لازم برای برگزاری مراسم روز دانشجو را داریم، خاطرنشان کرد: عده‌ای در خارج از این دانشگاه از برگزاری روز دانشجو جلوگیری کردند.

مراسم روز دانشجو قرار بود بعد از ظهر امروز با سخنرانی زاکانی در دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار شود اما برخی از نهادهای تصمیم‌گیر به دلایلی مانع از حضور زاکانی در گیلان شدند و وی امروز به این استان سفر نکرد و مراسم روز دانشجو برگزار نشد.

لغو مراسم روز دانشجو در حالی صورت گرفت که تعداد زیادی از دانشجویان در دانشگاه آزاد واحد رشت برای سخنرانی زاکانی حضور یافتند و با وجود اینکه می‌توانستند سخنران دیگری را به مراسم دعوت کنند اما به طور کامل مراسم لغو شد.

منبع: فارس

 

کد مطلب: 11714

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر