فرمانده پلیس راه گیلان:

تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه تمام محورهای ارتباطی این استان باز است، بر ضرورت به همراه داشتن تجهیزات زمستانی در محورهای کوهستانی گیلان تأکید کرد.

تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است

گیلان خبر: مهیار رستگار با اشاره به اینکه ترافیک محورهای گیلان اکنون عادی و روان است، اظهار کرد: تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است.

وی تردد در محورهای ارتباطی گیلان را بدون اعمال محدودیت ترافیکی عنوان کرد و افزود: رعایت مقررات و قوانین رانندگی همواره باید مورد تاکید رانندگان باشد.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه با توجه به خلوت بودن مسیر جاده‌ها، رانندگان با احتیاط رانندگی کنند، تصریح کرد: توجه به مقررات رانندگی امری مهم و ضروری است.

وی به تغییرات جوی گیلان از عصر امروز اشاره کرد و گفت: طبق اعلام هواشناسی، از عصر امروز سامانه بارش‌زا وارد گیلان می‌شود و کسانی که قصد سفر به این استان را دارند باید تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.

رستگار با تصریح بر اینکه مناطق کوهستانی گیلان ممکن است در شرایط تغییرات جوی دچار برف و کولاک شوند، خاطرنشان کرد: به همراه داشتن زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی امری ضروری است.

وی گفت: رانندگان باید بدانند که در محورهای کوهستانی باید با تجهیزات زمستانی رانندگی کنند تا از حوادث احتمالی مصون بمانند.

فرمانده پلیس راه گیلان نسبت به برخی تصادفات و بی‌تفاوتی رانندگان در ایجاد ترافیک ابراز گله کرد و یادآور شد: در هنگام تصادفات باید بلافاصله با 110 تماس گرفته شود تا کارشناس برای بررسی تصادف خود را به صحنه برساند اما برخی مواقع مشاهده می‌شود که دو راننده بی‌تفاوت از ایجاد ترافیک ناشی از تصادف، ساعت‌ها می‌ایستند و تنها نظاره‌گر هستند و اقدامی انجام نمی‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: در هنگام وقوع تصادف دو خودرو باید با پلیس 110 تماس گرفته شود تا خودروهای پشت‌سر در ترافیک ایجاد شده گرفتار نشوند.

منبع: فارس

 

کد مطلب: 11836

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر