فرمانده سپاه قدس گیلان:

حماسه ۹ دی برای تمام نسل‌ها زنده نگه داشته شود

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان این‌که حماسه ۹ دی برای تمام نسل‌ها زنده نگه داشته شود، گفت: مردم‌ می‌دانند که پشتیبانی از ولایت فقیه در این شرایط حساس مهم‌ترین وظیفه آن‌ها است.

حماسه ۹ دی برای تمام نسل‌ها زنده نگه داشته شود

گیلان خبر: سردار محمد عبدالله‌پور در مراسم بزرگداشت یوم الله 9دی در سالن اجتماعات بانک صادرات گیلان، با اشاره به اینکه نقش مردم در همه انقلاب‌های الهی بی‌بدیل است، اظهار داشت: در انقلاب حضرت موسی(ع) و انقلاب پیامبر اسلام(ص)، مردم نتوانستند نقش خود را به‌درستی ایفا کنند و مشکلاتی در مسیر حق ایجاد شد.

وی افزود: حضرت موسی 30 روز به‌ کوه طور رفت و مردمش گوساله پرست شدند و پیامبر(ص)، امیر‌المومنین(ع) را به‌عنوان جانشین هود اعلام کرد و مردم با بی‌اطاعتی چه مصیبت‌هایی ایجاد کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: حادثه 9 دی تقدیر از ملتی است که تمام فتنه‌های دشمن را از بین برد و ثابت کرد مردم ما از مردم حجاز برترند و ملت ایران با خروش سیل‌آسا مشت محکمی بر دهان استکبار زدند و با همه وجود و با بصیرت پشتیبان ولایت هستند.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه ملت ایران هوشیار است و می‌داند که باید حماسه 9 دی برای تمام نسل‌ها زنده نگه داشته شود گفت: مردم‌ می‌دانند که پشتیبانی از ولایت فقیه در این شرایط حساس مهم‌ترین وظیفه آن‌ها است.

فرمانده سپاه قدس گیلان حماسه 9 دی را حماسه نسل‌ها عنوان کرد و گفت: این حماسه به همه جهانیان ثابت کرد که ملت ما همواره هوشیار است و با بصیرت توطئه‌های استکبار علیه مسلمانان و انقلاب اسلامی را تشخیص می‌دهد و به هنگام و در زمان خود واکنش نشان می‌دهد.

وی با اشاره به شهدای مدافع حرم گیلان و اینکه ملت ایران و گیلان همواره پاسدار خون شهدا هستند و راه آن‌ها را ادامه می‌دهند، خاطرنشان کرد: مردم گیلان در هشتم دی با حضور به‌هنگام و زودتر خود از سایر استان‌ها، بصیرت و هوشیاری خود را در دل تاریخ ثبت کردند.

منبع: تسنیم

کد مطلب: 12249

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر