عدم حضور مسئولین ارشد استان در تجمع هشت دی در رشت

از نکات قابل توجه این مراسم عدم حضور برخی از مسئولین ارشد استان همچون استاندار گیلان در این مراسم بود.

عدم حضور مسئولین ارشد استان در تجمع هشت دی در رشت

گیلان خبر: هشتم دی ماه سال 88 روز حماسه مردم گیلان است که به شکل خودجوش و در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و اعلام انزجار از فتنه گران، یک روز زودتر از دیگر نقاط کشور به میدان آمدند و فریاد حمایت از نظام سر دادند.

به گزارش گیلان خبر از سال 88 تاکنون همه ساله این روز با برگزاری راهپیمایی و تجمع مردمی در مرکز شهر رشت گرامی داشته می شد.

مراسم گرامیداشت این روز نیز به سان سالهای گذشته، روز گذشته در میدان شهدای ذهاب رشت با سخنرانی حجت الاسلام رئیسی دادستان کل کشور برگزار شد.

از نکات قابل توجه این مراسم عدم حضور برخی از مسئولین ارشد استان همچون استاندار گیلان در این مراسم بود.

بنا بر مشاهدات و نیز تصاویر منتشر شده در این مراسم افرادی همچون سیف الله مسرور بازرس کل استان گیلان، روح الله قهرمانی چابک استاندار اسبق گیلان، امیرحسین علوی عضو شورای شهر رشت، مظفر نیکومنش نودهی عضو شورای شهر رشت، یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان، محمد احمدی پور معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، علی طلوعی مدیرکل صدا و سیمای گیلان، دکتر فیروز فاضلی مدیرکل ارشاد گیلان، حجت الاسلام عادلی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان، علی اوسط اکبری مقدم مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از جمله معدود مسئولینی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

از بین سه نماینده شهر رشت نیز کوچکی نژاد و تامینی حاضر بودند.

به نظر میب رسد مسئولین ارشد استانداری و استان باید پاسخ مناسبی برای این غیبت و عدم حضور خود داشته باشند.

 

کد مطلب: 12268

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر