مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گیلان:

نمایشگاه تأسیسات ساختمان در رشت آغاز به‌کار کرد

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گیلان گفت: پنجمین نمایشگاه تأسیسات و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و چهارمین نمایشگاه صنعت برق، آب و تأسیسات آب و فاضلاب در گیلان گشایش یافت.

نمایشگاه تأسیسات ساختمان در رشت آغاز به‌کار کرد

گیلان خبر: عبدالله سلمانی زاده اظهار داشت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت 5500 متر مربع و با حضور شرکت توزیع برق و شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی گیلان در این استان برگزار شد.

سلمانی‌زاده با اشاره به اینکه 800 واحد تولیدی و بازرگانی در این نمایشگاه حضور دارند خاطرنشان کرد: استان‌های تهران، کرمان، مازندران، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی اردبیل، گلستان، البرز و گیلان از استان‌های شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی گیلان خاطرنشان کرد: مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه آخرین تولیدات و فن‌آوری‌های خود را در زمینه تأسیسات سیستم گرمایشی و سرمایشی، صنعت برق، صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب در معرض دید علاقه‌مندان و متخصصان این بخش از صنعت کشور قرار می‌دهند.

وی مدت برگزاری این نمایشگاه را 4 روز اعلام کرد و افزود: امید است با برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها گام مؤثری در جهت ارتقای صنعت کشور برداشته شود و ضمن ارائه فرصت مناسب به علاقه‌مندان این عرصه، زمینه شناسایی تولیدات کیفی داخلی را نیز فراهم آوریم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گیلان گفت: این نمایشگاه از تاریخ 15 لغایت 18 دی ماه به‌مدت 4 روز در ساعات 15 الی 21 در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گیلان میزبان علاقه‌مندان این عرصه است.

منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 12403

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر