رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان:

تردد در محورهای کوهستانی گیلان فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: با توجه به بارش سنگین برف در محورهای کوهستانی استان تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ ممکن است.

تردد در محورهای کوهستانی گیلان فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

گیلان خبر: سرهنگ مهیار رستگار اظهار داشت: ورود جبهه هوای سرد زمستانی استان گیلان را تحت تأثیر خود قرار داده و از شب گذشته بارش شدید برف در محورهای کوهستانی غرب استان آغاز شد.

وی گفت: در حال حاضر تردد در محور آستارا به اردبیل و اسالم به خلخال فقط با زنجیر چرخ ممکن است و با توجه به ادامه این روند و احتمال بارش برف در مناطق جلگه‌ای استان از تمامی رانندگان درخواست می‌کنیم که از سفرهای غیرضروری به‌ویژه در محورهای کوهستانی خودداری کنند.

 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان تصریح کرد: رانندگان در هنگام تردد در جاده‌ها ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ را با خود به همراه داشته باشند.

سرهنگ رستگار با بیان اینکه مسافران جهت اطلاع از وضعیت ترافیکی راه‌های استان می‌توانند با شماره گویا 141 وزارت راه و شهرسازی استان تماس حاصل کنند، خاطرنشان کرد: پلیس راه استان اقدامات لازم جهت سهولت تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها گیلان را انجام داد.

منبع: تسنیم

 


کد مطلب: 12857

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر