مسئول بسیج هنرمندان گیلان :

کارگاه شعر انقلاب ۱۲ بهمن ماه در رشت برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج هنرمندان گیلان گفت: چهارمین کارگاه جشنواره شعر بسیج با عنوان کارگاه شعر انقلاب ۱۲ بهمن ماه در رشت برگزار می‌شود.

کارگاه شعر انقلاب ۱۲ بهمن ماه در رشت برگزار می‌شود

گیلان خبر: کیومرث دولتی اظهار داشت: ادبیات پایداری – بیداری اسلامی، شعر دفاع مقدس، ولایت و رهبری انقلاب، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، شعر اجتماعی و تعریف اسلام ناب و افشای جنایت‌های گروهک‌های تکفیری از محورهای کارگاه شعر انقلاب است.

وی از برپایی اختتامیه جشنواره استانی شعر بسیج همزمان با پایان این کارگاه در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: در مراسم اختتامیه این جشنواره که در نخستین روز از ایام الله دهه فجر با حضور شاعران، اصحاب قلم و علاقه مندان شعر و ادب در مجتمع خاتم الانبیاء رشت برگزار می‌شود، 34 نفر از برگزیدگان و شرکت کنندگان کارگاه‌های شعر بسیج مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرند.

مسئول بسیج هنرمندان گیلان تصریح کرد: در اختتامیه این جشنواره هر یک از شاعران برگزیده در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی 8000 شهید گیلان شعری درباره یک شهید گیلانی ارائه می‌کنند.

دولتی با بیان اینکه جشنواره استانی شعر بسیج امسال به‌صورت کارگاهی و در چهار فصل برنامه‌ریزی شده بود، خاطرنشان کرد: آثار برگزیده این جشنواره با مضامین عاشقانه و عارفانه، کودک و نوجوان، آئینی و شعر انقلاب از میان 250 اثر ارسالی هنرمندان بسیجی گیلان برای شرکت در هفتمین جشنواره دو سالانه سراسری شعر بسیج انتخاب شد.
منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 12900

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر