فرماندار لنگرود خبر داد

افتتاح 90 طرح عمرانی لنگرود در دهه فجر

فرماندار لنگرود از افتتاح بالغ بر 90 طرح عمرانی این شهرستان با اعتبار بالغ بر 57 میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد.

افتتاح 90 طرح عمرانی لنگرود در دهه فجر

گیلان خبر: سیدرضا جوادپور بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با تبریک فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران مدیون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر امام راحل در معرفی، شناخت و گسترش اسلام ناب محمدی(ص) و زدودن انواع انحرافات عقیدتی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

وی بصیرت، اطاعت، همراهی و همیاری ملت ایران با رهبر انقلاب را مهم خواند و گفت: نظام نوپای جمهوری اسلامی با محوریت ولایت فقیه و دموکراسی اسلام در کشور بنیانگذاری شد.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه امروز ایران اسلامی امروز در صحنه‌های ملی و بین‌المللی قدرتمند ظاهر شده است، افزود: این امر حاصل درایت رهبری و پشتیبانی ملت ایران است.

وی در ادامه از افتتاح بالغ بر 90 طرح عمرانی با اعتبار بیش از 57 میلیارد تومان در دهه فجر خبر داد و تصریح کرد: این طرح‌ها توسط شهرداری، کمیته امداد، گاز رسانی، آبرسانی، راه و... مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

جوادپور افتتاح 50 طرح فرهنگی و ورزشی به مناسبت دهه فجر در لنگرود را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و یادآور شد: گلباران قبور مطهر شهدا و دیدار با امام جمعه و خانواده‌های معظم شهدا، نواختن زنگ انقلاب از جمله برنامه‌هاست.

این مسئول در پایان اجرای رژه کشاورزان با ابزار آلات کشاورزی، رژه قایق‌سواران در سواحل چاف و چمخاله، ویزیت رایگان عمومی، یادواره شهدا، مسابقات مختلف ورزشی و ... را از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی در دهه فجر عنوان کرد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 12923

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر