دکتر مظفر نامدار:

خوشحالیم که در بازار مکارۀ گندم نمایان جوفروش، فریب توهمات ایدئولوژیکی و حزبی را نخوردیم

اصحاب زر و زور و تزویر مثل همۀ ادوار تاریخی، چهرۀ واقعی و پوشالی خود را پشت پول و پلو و پوستر پنهان کردند و تمام واژه های مقدس مثل : اصول و اصول گرایی و اصلاح و اصلاح طلبی را که شعار ائمۀ بزرگوار ما در طول تاریخ بوده است به تمسخر گرفته و تحقیر کردند.

خوشحالیم که در بازار مکارۀ گندم نمایان جوفروش، فریب توهمات ایدئولوژیکی و حزبی را نخوردیم

گیلان خبر: دکتر مظفر نامدار کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت با انتشار بیانیه ای نسبت به اتفاقات و حواشی اخیر واکنش تندی نشان داد.

به گزارش گیلان خبر دکتر نامدار در بخشی از بیانیه خود آورده است:  اصحاب زر و زور و تزویر مثل همۀ ادوار تاریخی، چهرۀ واقعی و پوشالی خود را پشت پول و پلو و پوستر پنهان کردند و تمام واژه های مقدس مثل : اصول و اصول گرایی و اصلاح و اصلاح طلبی را که شعار ائمۀ بزرگوار ما در طول تاریخ بوده است به تمسخر گرفته و تحقیر کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

 

بنام خداوند جان و خرد

 

عَسَى أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ( سورۀ بقره آیۀ 216)

شاید چیزی را، ناخوش بدارید و در آن خیر شما باشد و شاید چیزی را دوست داشته باشید و برایتان ناپسند افتد خدا می داند و شما نمی دانید.

 

درود و سلام خدا بر تمام رای پاکی ها

برادران و خواهران عزیز؛ خدا را شاکریم که انتخابات را وسیلۀ نزدیکی قلب های ما می سازد و خدا را سپاس می گوئیم که این آزمون را مایۀ روسیاهی ما قرار نداد. ما در کنار هم وارد میدانی شدیم که اگر چه رقابت در آن جوانمردانه نبود و اصحاب زر و زور و تزویر مثل همۀ ادوار تاریخی، چهرۀ واقعی و پوشالی خود را پشت پول و پلو و پوستر پنهان کردند و تمام واژه های مقدس مثل : اصول و اصول گرایی و اصلاح و اصلاح طلبی را که شعار ائمۀ بزرگوار ما در طول تاریخ بوده است به تمسخر گرفته و تحقیر کردند، اما خوشحالیم که در بازار مکارۀ گندم نمایان جوفروش، فریب توهمات ایدئولوژیکی و حزبی اراده هایی که در این استان و در این شهر بیش از آن که ناظر به حق و حقیقت و خدمت و سربلندی و پیشرفت و رشد این استان و این شهر باشند، معطوف به قدرت هستند را نخوردیم و با استدلال های ساده لوحانه و عوام فریب "صالح مقبول و اصلح غیر مقبول" که بلا تشبیه، ائمۀ بزرگوار ما را نیز از تصدی امور مردم محروم کرد و امور مردم را دو دستی تحویل قاسطین، ناکثین و مارقین تاریخ سپرد، از میدان خارج نشدیم.

 

اکنون خدا را گواه می گیریم که ما به اندازۀ توان خود تلاش کردیم تا در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمونه های کوچکی از یک رقابت شرافتمندانه و بدور از دروغ گویی و تزویر و خیانت به اعتقادات و نیازهای مردم را به نمایش بگذاریم. نتیجۀ انتخابات هر چه باشد پیروزی واقعی اولا از آن مردم شریف ایران است؛ ثانیا، کسانی روسفید هستندکه اگر آرایی از سوی مردم به طرف آنها سرازیر شد بدور از این روش های ناجوانمردانه بود و روسیاهی مال کسانی هست که عمری است خواب آرام از چشم مردم شریف این شهر و دیار و این مملکت می گیرند و بجای سرمایه کردن آرای مردم این آرا را هزینه کرده و روز بروز بر گرفتاری ها و مشکلات این کشور و این شهر اضافه می کنند.

 

از تمامی رای پاکی ها که بخاطر این آرمان شریف دور حقیر جمع شدند و به حقیر رای دادند و با خلوص نیت شب و روز به تبلیغ رای پاک پرداختند، صمیمانه سپاسگزاری می کنم و از خدای متعال عزت و سربلندی برای ملت شریف ایران، مردم ولایت مدار گیلان و مردم مهربان و باصفای شهرستان رشت و بخش های تابعه را مسالت دارم و قسم یاد می کنم که به خواست خدا، بجای این که در کنار حزب و گروه و باند و قبیله باشم، همیشه در کنار مردم بوده که مردم ولی نعمت این انقلاب و اساس پایداری آرمان های امام راحل و رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی هستند.

ارادتمند رای پاکی ها – مظفر نامدار

 

کد مطلب: 13634

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر