فرمانده انتظامی گیلان:

انتخابات گیلان در امنیت کامل برگزار شد

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه در انتخابات هفتم اسفند این استان مورد نگران‌کننده‌ای وجود نداشت، گفت: بیش از 3 هزار و 638 هزار نفر پلیس به همراه 3 هزار و 286 نیروی سپاه و بسیج امنیت انتخابات گیلان را به‌عهده داشتند.

انتخابات گیلان در امنیت کامل برگزار شد

گیلان خبر: سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در جلسه ستاد انتظامی گیلان با اشاره به برگزاری انتخابات هفتم اسفند در این استان اظهار کرد: استقبال و تعامل مردمی زمینه‌ساز امنیت و آرامش انتخابات بوده است.

وی با بیان اینکه در انتخابات موردی که نگرانی مردمی، حافظان و مسئولان صندوق اخذ آرا را به دنبال داشته باشد، مشاهده نشده است، تصریح کرد: با آماده‌باش کامل نیروی انتظامی در گیلان زمینه‌های لازم برای حضور پرشکوه مردمی مهیا شده بود.

فرمانده انتظامی گیلان احساس مسئولیت مردم به امنیت را موجب تسهیل در کار پلیس در روز انتخابات دانست و گفت: این احساس مسئولیت موجب شده تا امورات و وظایف پلیس به خوبی و سهولت انجام شود.

وی با تصریح بر اینکه مردم ایران به دشمنان فهماندند که دیگر تهدیدات آنها اثری بر پایبندی ملت ایران به استقلال و آزادی جمهوری اسلامی ندارد، خاطرنشان کرد: انتخابات باشکوه هفتم اسفند نشان از مردم‌سالاری دینی و دموکراسی در ایران داشته است.

میرحیدری حضور حداکثری مردم در انتخابات را پشتوانه کشور و پیشرفت خواند و افزود: مردم اثبات کردند که پیرو ولایت هستند.

به گفته وی، تجربه 35 سال انتخابات در 37 سال پس از انقلاب اسلامی ایران نشان داده که ملت بزرگوار ایران پایبند به آرمان‌های خود است.

فرمانده انتظامی گیلان درباره به‌کارگیری نیروها در انتخابات هفتم اسفند یادآور شد: بیش از 3 هزار و 638 هزار نفر پلیس امنیت انتخابات گیلان را به‌عهده داشتند.

وی بهره‌گیری از 3 هزار و 286 نیروی سپاه و بسیج در 2 هزار و 509 صندوق اخذ رأی را از تمهیدات پلیس در انتخابات هفتم اسفند گیلان عنوان کرد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 13647

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر