مدیر کمیته امداد امام(ره) سیاهکل:

جشنواره‎ ملی نیکوکاری امسال با شعار "بهار همدلی، شکوه مهربانی" برگزار می‌شود

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیاهکل گفت: جشنواره‎ ملی نیکوکاری امسال با شعار "بهار همدلی، شکوه مهربانی" با رویکرد مسجد محوری و مدرسه محوری و با همکاری آموزش و پرورش و سازمان بسیج مستضعفان و با حضور مردم برگزار می‌شود.

جشنواره‎ ملی نیکوکاری امسال با شعار "بهار همدلی، شکوه مهربانی" برگزار می‌شود

گیلان خبر: قباد حسنی با بیان اینکه جشنواره‎ ملی نیکوکاری امسال با شعار "بهار همدلی، شکوه مهربانی" برگزار می‌شود، اظهار داشت: جشن نیکوکاری از 12 تا 20 اسفند ماه امسال با رویکرد مسجد محوری و مدرسه محوری و با همکاری آموزش و پرورش و سازمان بسیج مستضعفان و با حضور مردم در شهرستان سیاهکل برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در مرحله‎ نخست، در کلیه‎ مدارس شهر جهت جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان و در 13 اسفند با برپایی پایگاه در معابر و میادین اصلی و کلیه مساجد و بقاع متبرکه‎ شهر و پایگاه‌های سیار روستایی و در 14 اسفند در پایگاه‌های برگزاری نماز جمعه جمع آوری عیدانه‌های مردم برای نیازمندان شهر انجام شد.

مدیر‌کمیته امداد سیاهکل افزود: با این ترتیب، مثل همیشه نوباوگان و نوجوانان شهرمان پیشگام در تمام کارهای خیر هستند و گاه به ما بزرگ‌تر‎ها ‎ نوع دوستی و از خودگذشتگی را می‎آموزند.

حسنی با بیان اینکه باید با ما همراه باشید و ببینید که شوق بچه‎ها ‎ ‎برای کمک چقدر زیادتر از بزرگترها است، گفت: در دنیای امروز که رسانه‌ها، با تمام نیرو مدگرایی و زیبایی پرستی مصنوعی را رواج می‎دهند و گاه اشتهای سیری ناپذیری برای ولخرجی کردن القاء می‎کنند، یک عزیز نوجوان و جوان که نیازهای فراوان دارد به پدر و مادرش می‎گوید هرچه برای من می‎خرید نصف کنید و یک نیمه‌اش را برای یکی مثل من که مثل شما‎خرج کنید.

وی بیان کرد: امسال بیشترین همت امدادگران در شاد کردن کودکان محروم است و به امید خدا در سال جدید، برنامه‌های ویژه‌ای برای تقویت بنیه‎ تحصیلی فرزندان محروم و تضمین آینده‌ای شاد و مطمئن برای این عزیزان تدارک دیده شد.

مدیرکمیته امداد سیاهکل، خاطرنشان کرد: ما امدادگران تمام انرژی خود را صرف می‌کنیم و خستگی ما فقط آن گاه رفع می‌شود که با حضور مهربانانه‎ ملت عزیزمان که جشن انتخابات را آبرومندانه و با شکوه برگزار کردند، دستمان برای گلباران کودکان محروم بازتر باشد تا لبخند شوق عید بر لب‌های همه بنشیند.

حسنی تصریح کرد: مردم شهرستان سیاهکل و خیران می‌توانند هرنوع کمک نقدی و غیر نقدی خود را برای نیازمندان و محرومان به کمیته امداد امام خمینی(ره) سیاهکل، واقع در روبروی بقعه برفجان اهداء کنند.

وی افزود: شماره تماس‌های 2034 4232 الی 5 کمیته امداد سیاهکل آماده پاسخگویی و مشاوره به خیرین جهت کمک به نیازمندان است.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 13843

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر