در آخرین جلسه سال ۹۴ شورای شهر رشت

تصویب بودجه ۹۵ شهرداری رشت ناقص ماند

در آخرین جلسه شورای شهر امسال در خصوص لایحه بودجه مقرر شد شهرداری هزینه‌های جاری را انجام دهد و بقیه هزینه‌ها به تصویب اعضای شورا برسد.

تصویب بودجه ۹۵ شهرداری رشت ناقص ماند

گیلان خبر: محمد علی رفیعی نوده شب گذشته در یکصدو سی سومین جلسه علنی شورای شهر رشت که آخرین جلسه شورای این شهر در سال 94 بود اظهار داشت: امسال با وجود مشکلات زیاد تلاش کردیم باعث خوشنودی شهروندان شویم و از شهردار و همه مدیران شهرداری و همه کسانی که سعی کردند شهر را تمیز نگه دارند تشکر و قدردانی می‌کنم.

رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه ان شاءالله در سال جدید کار جدید انجام می‌دهیم و از شرمندگی مردم خارج می‌شویم، درباره تصویب لایحه بودجه سال 95 شهرداری رشت اظهار کرد: باید بدانیم چه بودجه‌ای را تصویب می‌کنیم طوری‌که به مردم فشار نیاید و باید فعالیت‌ها را اولویت بندی کنیم و به عنوان نماینده مردم از ریخت و پاش‌های غیر ضروری جلوگیری کنیم.

امیرحسین علوی دیگر عضو شورای شهر رشت نیز در این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: همه باید پاسدار خون عزیزانی باشیم که برای اسلام زحمت کشیدند.

وی با بیان اینکه امسال سال هم‌دلی و هم‌زبانی را پشت سر گذاشتیم افزود: ان شاءالله در سال جدید هم‌دلی اعضای شورا را ادامه دهیم و منشا خیر برای مردم شهر رشت باشیم.

عضو شورای شهر رشت تصریح کرد: به‌عنوان یک شهروند و نماینده شورا از تحرکات عمرانی، فرهنگی و اقتصادی که در رشت شاهد هستیم تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم با کمک شورای شهر رشت این برنامه‌ها در سال جدید ادامه یابد و در پایان دوره 4 ساله شورا شرمنده مردم و شهدا نشویم.

علوی با اشاره به اینکه حضور مردم در مرحله اول انتخابات چشمگیر بود گفت: ان شاءاالله در دور دوم هم این حضور چشمگیر ادامه پیدا کند.

در آخرین جلسه علنی امسال شورای شهررشت، لوایح کمک مالی به باشگاه داماش، اصلاح نرخ تاکسی،کمک مالی به هیئت تکواندو، کمک مالی به هیئت یادگاران جهاد در شهادت تصویب شدند و همچنین در  تصویب لایحه بودجه شهرداری موظف شد هزینه‌های جاری خود را انجام دهد و بقیه هزینه‌ها باید با تصویب اعضای شورا به انجام برساند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 13940

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر