رئیس هیئت فوتبال تالش:

کلاس دانش افزایی پیشرفته فوتبال در تالش برگزار می‌شود

رئیس هیئت فوتبال تالش گفت: کلاس دانش افزایی پیشرفته فوتبال با حضور مدرسان فدراسیون بین المللی فوتبال در تالش برگزار می‌شود.

کلاس دانش افزایی پیشرفته فوتبال در تالش برگزار می‌شود

گیلان خبر: محمد اسکندرپور اظهار داشت: کلاس دانش افزایی پیشرفته فوتبال با حضور مدرسان فدراسیون بین المللی فوتبال در تالش برگزار می‌شود.

رئیس هیئت فوتبال تالش افزود: در این کلاس دو روزه 40 مربی فوتبال از استان‌های گیلان، تهران و اردبیل حضور دارند که در آن پیشرفته‌ترین و جدیدترین روش‌های مربیگری فوتبال آموزش داده می‌شود.

اسکندرپور تاکید کرد: آقایان مرتضی محصص مدرس فیفا و دکتر فریدون معینی مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این کلاس به مربیان فوتبال آموزش می‌دهند که در این کلاس، تئوری فوتبال در رابطه با دفاع و حمله و موفقیت فوتبال و تمرین و مسابقه و استعدادیابی فوتبال جدیدترین روش‌ها تدریس می‌شود.

رئیس هیئت فوتبال تالش افزود: از استان گیلان هم مربیانی از شهرستان‌های رشت، انزلی، آستارا، رودسر، لاهیجان، تهران و اردبیل حضور دارند که در پایان این دوره آموزشی به مربیان فوتبال گواهی شرکت در کلاس دانش افزایی داده می‌شود.

اسکندرپور به دو کلاس مربیگری اخیر در تالش اشاره کرد و گفت: این دومین کلاس مربیگری فوتبال است که در تالش برگزار می‌شود و کلاس قبلی با تدریس حمیدرضا رجبی‌نیا مدرس بین المللی فوتبال در تالش برگزار شد و برگزاری این کلاس‌ها در پیشرفت دانش مربیان نقش بسزایی دارد.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 13941

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر