فرماندار رشت:

۲ هزار رأی اولی در دوم انتخابات رشت شرکت می‌کنند

فرماندار رشت با بیان اینکه ۲ هزار رأی اولی در دوم انتخابات رشت شرکت می‌کنند، گفت: این افراد در این مدت به سن قانونی رسیدند و اکنون شرایط حضور در پای صندوق‌ها و رأی دادن را دارند.

۲ هزار رأی اولی در دوم انتخابات رشت شرکت می‌کنند

گیلان خبر: سیدعیسی مهدوی با اشاره به دور دوم کشیده شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رشت، اظهار داشت: شهرستان رشت با داشتن 4 کاندیدا به دور دوم کشیده شد و امیدواریم به یاری خدا و مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان رشت، روز جمعه این کار انقلابی را به اتمام برسانیم.

وی با اشاره به حضور پر‌شور مردم در دور اول انتخابات بیان کرد: شور و هیجان مردم رشت در دور اول تحسین برانگیز بود و با این حرکت خود نشان دادند که پیرو ولایت و رهبری هستند و همیشه در راه به تحقق رساندن آرمان‌های شهدا و امام راحل(ره) گام برمی‌دارند.

فرماندار رشت با بیان اینکه در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی 524 شعبه برای اخذ آرای مردم در شهرستان‌های رشت و حومه در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: در شهرستان خشکبیجار 38 شعبه، خمام 53 شعبه، لشت نشاء 51 شعبه،کوچصفهان 56 شعبه، سنگر 59 شعبه و در شعبات مرکزی شهر و روستاها 267 شعبه اخذ رأی وجود دارد.

وی با اشاره به تمهیدات و آمادگی کامل در دوره دوم گفت: جلسات توجیهی برگزاری منتخبان دهمین دوره نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با حضور نمایندگان، هیئت اجرایی و شورای انفورماتیک استان برگزار شد.

مهدوی با اشاره به اینکه شرایط رأی دهندگان در این دوره دارای شرایط خاصی است افزود: کسانی واجد شرایط در دوره دوم هستند که در دور اول نیز در شهرستان رشت رای داده باشند و یا در دوره اول بنا به دلایلی در داخل استان موفق به حضور در پای صندوق‌های رأی نبودند.

وی با بیان اینکه در دوره دوم در شهرستان رشت تعداد 2 هزار نفر نیز رأی اولی هستند، خاطر نشان کرد: این افراد در این مدت به سن قانونی رسیدند و اکنون شرایط حضور در پای صندوق‌ها و رأی دادن را دارند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 14902

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر