مردم گیلان در ساعات اولیه رای خود را به صندوق بیندازند

امنیت کامل در استان گیلان برای برگزاری انتخابات برقرار است

استاندار گیلان از مردم استان خواست در ساعات اولیه در صندوق‌های رای حاضر شوند و گفت: همه عوامل اجرایی و نظارت در استان فراهم شده و امنیت کامل در گیلان برای برگزاری انتخابات برقرار است.

 امنیت کامل در استان گیلان برای برگزاری انتخابات برقرار است

گیلان خبر: محمد‌علی نجفی دقایقی پیش با حضور در شعبه شماره 1 اخذ رای شهرستان رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اهمیت انتخابات بر کسی پوشیده نیست و امروز نظام و دولت در امور با مردم مشورت می‌کند و جمهوری اسلامی از آغاز با رای مردم شکل گرفت.

استاندار گیلان از مردم خواست در ساعات اولیه در صندوق‌های رای حاضر شوند و تاکید کرد: همه عوامل اجرایی و نظارت در استان گیلان فراهم شده و امنیت کامل در استان گیلان برقرار است.

وی تاکید کرد: کاندیداها و هواداران‌شان آرامش خود را حفظ کنند و امیدوارم فردا در کنار هم با هر انتخابی که انجام شود مثل دو یار در کنار هم قرار بگیرند.

نجفی فضای انتخابات رشت و رودبار را بسیار خوب توصیف و اظهار داشت: در رشت 4 نامزد انتخاباتی داریم که 2 نفر انتخاب می‌شوند و در رودبار هم 2 نامزد انتخاباتی داریم که یک نفر از بین آنها واجد شرایط ورود به مجلس می شود.

 استاندار گیلان بعد از حضور در انتخابات، در محل برگزاری کنگره 8000 شهید گیلان حاضر شد و اظهار کرد: گیلان آماده برگزاری یک کنگره باشکوه است که همه شرایط و عوامل برای اجرا آن فراهم است.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 14922

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر