استاندار گیلان:

مردم رأی دادن خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند

استاندار گیلان با بیان اینکه احتمال تمدید نشدن ساعت رأی‌گیری انتخابات در شهرستان‌های رشت و رودبار وجود دارد، گفت: مردم رأی دادن خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند.

مردم رأی دادن خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند

گیلان خبر: محمدعلی نجفی صبح امروز در جریان بازدید از شعب اخذ رأی در این شهر اظهار کرد: اهمیت انتخابات به اندازه‌ای است که مردم حقوق خود را با حضورشان مطالبه می‌کنند.

وی ادامه داد: انتخابات امتیازی است که نظام‌های دمکراسی از آن بهره می‌گیرند و تمام افراد برای استفاده از حق خود پای صندوق‌های حاضر می‌شوند.

استاندار گیلان خواستار حضور مردم در پای صندوق‌های رأی در ساعت‌های نخست انتخابات شد و بیان کرد: احتمال دارد ساعت رأی‌گیری انتخابات در شهرستان‌های رشت و رودبار تمدید نشود و مردم رأی دادن خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند.

نجفی با بیان اینکه اهمیت انتخابات بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: مردم حقوق خود را با حضور خود در پای صندوق‌های رأی طلب می‌کنند و نظام با انتخابات نظر جامعه را می‌طلبد و با مردم مشورت می‌کند.

وی، حضور مردم در پای صندوق‌های رأی در شهرستان‌های رشت و رودبار را خوب توصیف کرد و گفت: چهار نفر داوطلب در شهرستان رشت و دو نفر داوطلب در رودبار برای ورود به مجلس شورای اسلامی با همدیگر رقابت می‌کنند و دو نفر از شهرستان رشت و یک نفر از شهرستان رودبار راهی مجلس می‌شوند.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: صداقت، سلامت و امانتداری از موضوع‌های مهم در کسب آرای مردم توسط نمایندگان مجلس است.

 524 شعبه اخذ رأی در شهرستان رشت و 119 شعبه اخذ رأی در شهرستان رودبار و در مجموع 643 شعبه اخذ رأی در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دو شهرستان دایر شده است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 14926

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر