معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور

رسانه‌ها برای برندسازی خود نباید از هر گفتاری استفاده کنند

معاون تعلیم و تربیت آموزش سازمان بسیج رسانه با تاکید بر اینکه رسانه‌ها برای برندسازی خود نباید از هر گفتاری استفاده کنند گفت: امروزه برخی از رسانه‌ها در مجموعه خود از تیترهایی استفاده می‌کنند که خلاف شئون نظام مقدس اسلامی است.

رسانه‌ها برای برندسازی خود نباید از هر گفتاری استفاده کنند

گیلان خبر: حجت الاسلام ذکریا نیکویی  با اشاره به اینکه رسالت رسانه‌ها همانند رسالتی است که خداوند بر دوش پیامبران گذاشته است اظهار داشت: صدق در گفتار از رسالت پیامبری است.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در دنیای امروزی باید از حواشی و پراکنده گویی دوری کنند و یک اصل را محور خود قرار دهند افزود: واقعیت گویی بسیار خوب است اما هر واقعیتی نباید در جامعه بازگو شود.

حجت الاسلام نیکویی با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه گفتن برخی از واقعیات  پشت پرده از افرادی که سخنانشان در جامعه نفوذ دارد عین خیانت است تصریح کرد: باید مصلحت اندیشی را اصل و محوریت کار خود قرار دهیم.

معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور خاطرنشان کرد: برخی از رسانه‌ها با بزرگنمایی و بیان برخی از واقعیت‌های پشت پرده تلاش در بدبین کردن و کم کردن اعتماد به نفس مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند که این امر خود یک خیانت محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رسانه باید مصلحت اندیش باشد افزود: رسانه مورد استفاده عموم مردم است و عموم با تمامی گرایش‌ها و تفکرات مختلف، با رسانه‌ها رابطه مستقیم دارند و اصل مصلحت اندیشی به واسطه این امر بسیار مهم تلقی می‌شود.

حجت الاسلام نیکویی با تاکید بر اینکه رسانه‌ها برای برندسازی خود نباید از هر گفتاری استفاده کنند خاطرنشان کرد: امروزه برخی از رسانه‌ها در مجموعه خود از تیترهایی استفاده می‌کنند که خلاف شئون نظام مقدس اسلامی است.

وی مصلحت اندیشی را اساس کار رسانه دانست و افزود: هوشیاری، صدق در گفتار و مصلحت اندیشی در یک مجموعه رسانه‌ای، یک رسانه حرفه‌ای و مطلوب را در جامعه به وجود می‌آورد.

حجت الاسلام نیکویی با اشاره به اینکه در جامعه کنونی، ایران را به عنوان یک قدرت عظیم می‌بینند خاطرنشان کرد: اگر این‌طور نبود کشورهای استکبار غربی هرگز با ایران سر میز مذاکرات نمی‌نشستند و این امر تنها به برکت خون شهدا و ایستادگی در مسیر ارزش‌های انقلاب است.

معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه قدرت در اسلام به معنای پول و نفت و توان مالی نیست تصریح کرد: قدرت به این است که انسان با شجاعت و دلیری با واقف بودن به این امر که ممکن است جان خود را از دست دهد باز در صحنه نبرد حاضر می‌شود.

وی با بیان این‌که گروهی در کشور بر این باورند که چون با استکبار جهانی مذاکره کرده ایم پس می‌توان به آن‌ها اطمینان کرد افزود: بعد از مذاکرات، کشور در مسائل هسته‌ای به گونه ای توقف کرده است.

حجت الاسلام نیکویی با اشاره به اینکه آن‌چه که می‌تواند کشور ما را در عظمت و قدرتی که امروزه دارد ثابت قدم نگه دارد مقام معظم رهبری است تصریح کرد:  ایشان کسی هستند که در بالای قله انقلاب نظاره‌گر و پشتیبان و حامی است و هرگز اجازه طمع دشمن به انقلاب  و میهن اسلامی را نمی‌دهد.

وی با اشاره به این‌که اگر پشتیبان ولایت باشیم در تمامی عرصه‌ها و تمامی ابعاد می‌توانیم رهرو راه شهادت باشیم خاطرنشان کرد: عاقبت حرکت در خط ولایت سعادت، پیروزی و سربلندی است.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 15129

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر