رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در بندرانزلی:

بودجه سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور سه برابر افزایش یافت

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: در شرایط اقتصادی کنونی جهان و شکست قیمت نفت، بودجه سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور سه برابر شده است.

بودجه سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور سه برابر افزایش یافت

گیلان خبر: مجید قدمی ظهر امروز به مناسبت هفته  معلم و در همایش تجلیل از معلمین استثنایی استان گیلان که در دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار شد، اظهار داشت: مقام معلم بسیار ارزشمند است و در همایش امروز از تمام اولیاء و مسئولانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه کار معلمان حیات بخشی است و یک انسان نمی‌تواند از فعالیتتان تقدیر کند، گفت: تنها خداوند توانایی درک میزان ارزش کار معلمان را می‌داند و در قرآن نیز می‌فرماید نجات یک انسان نجات یک جامعه است.

معاون وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: حوزه آموزش و پرورش بسیار تخصصی بوده و تنها زمانی‌که وارد این حوزه شویم می‌توانیم وسعتش را درک کنیم.

قدمی با اشاره به اینکه معلمین این حوزه باید روانشناس نیز باشند تصریح کرد: از سال 92 که وارد این حوزه شدیم بیش از 70 درصد مشکلات مانند اشکالات کتب درسی را از شروع سال تحصیلی تا کنون رفع کردیم.

 رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور افزود: در شرایط اقتصادی کنونی جهان و شکست قیمت نفت، بودجه سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور سه برابر شد و جای تشکر از دولت دارد.

وی با اشاره به حدیث رسول اکرم(ص) اینکه "هر که به مردم سود برساند بهترین انسان است" تصریح کرد: آموزگاران از بهترین انسا‌ها هستند و قلم یک آموزگار به خون شهید ارجحیت دارد چرا که یک قلم خوب شهید پرور هم است.

 در این مراسم از11 معلم منتخب استانی و 10 معلم بازنشسته تجلیل به‌عمل می‌آید.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 15148

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر