در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه صورت گرفت

تجمع بازرسان سازمان تاکسیرانی رشت مقابل ساختمان شورای شهر

جمعی از بازرسان سازمان تاکسیرانی رشت به منظور اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان شورای اسلامی این شهر تجمع کردند.

تجمع بازرسان سازمان تاکسیرانی رشت مقابل ساختمان شورای شهر

گیلان خبر: تعدادی از بازرسان سازمان تاکسیرانی رشت عصر امروز در اعتراض به‌ عدم پرداخت حقوق معوقه خود در مقابل ساختمان شورای اسلامی این شهر تجمع کردند.

 عضو شورای اسلامی شهر رشت در حاشیه تجمع اعتراض‌آمیز بازرسان سازمان تاکسیرانی به خبرنگار فارس اظهار کرد: تعداد 60 نفر از شهروندان در نیمه دوم سال گذشته به عنوان بازرس سازمان تاکسیرانی وارد این نهاد شدند.

محمدحسین واثق‌کارگرنیا گفت: با توجه به مشکلات مالی که شهرداری با آن دست به گریبان است، شهردار نتوانست نسبت به انجام تعهدات در مقابل بازرسان اقدام کند.

وی با بیان اینکه شهرداری نسبت به انجام تعهدات خود نسبت به شرکت پیمانکار اقدامی نکرد، یادآور شد: در این راستا حدود سه ماه حقوق افراد‌ مذکور به تعویق افتاده است.

شورای اسلامی شهر رشت از پیگیری مطالبات بازرسان سازمان تاکسیرانی این شهر خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری‌های اعضای شورا به‌زودی معوقات بازرسان تاکسیرانی پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه چک حقوق بازرسان تاکسیرانی صادر شده است، متذکر شد: این چک اکنون در واحد مالی شهرداری رشت قرار دارد و طی دو روز آینده نقد شده و به حساب بازرسان تاکسیرانی واریز می‌شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 15160

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر