هاشمی چی های عزیز! حضور هاشمی گوارای وجودتان!

آیت الله هاشمی به گیلان آمد تا سری هم به منطقه آزاد انزلی بزند. جایی که قلمرو مدیریت اکبر ترکان به حساب می آید و دو اکبر(هاشمی و ترکان) به دلیل ماهیت اقتصادی آن علاقه خاصی به آن دارند!

هاشمی چی های عزیز! حضور هاشمی گوارای وجودتان!

گیلان خبر: شاید ورود آیت الله هاشمی به گیلان و آن چه که برای استقبال از او در فرودگاه سردار جنگل تدارک دیدند، یادآور روزهای نه چندان دور حضور رئیس جمهور در استان باشد. حضوری که همچو برجام آفتاب تابان بود و قرار بود چرخ های صنعت گیلان را به حرکت درآورد. هرچند مدت هاست ابرهای تیره رکود اقتصادی، نمی گذارند تشعشات این آفتاب به صورت مستقیم بر سطح زندگی اقتصادی جامعه بتابد

به گزارش گیلان خبر آیت الله هاشمی به گیلان آمد تا سری هم به منطقه آزاد انزلی بزند. جایی که قلمرو مدیریت اکبر ترکان به حساب می آید و دو اکبر(هاشمی و ترکان) به دلیل ماهیت اقتصادی آن علاقه خاصی به آن دارند!

استاندار گیلان ارتباط بسیار خوبی با ترکان دارد. ارتباطی که سبب می شود بسیاری او را نه متصل به حلقه نوبخت، بلکه مرتبط با ترکان بدانند و شاید به همین دلیل هم بود که رضا مسرور از کوچه و پس کوچه های منطقه آزاد کیش به نفر اول منطقه آزاد انزلی مبدل شد! هر چه که باشد حلال زاده به دایی اش می رود و کمتر کسی است که نداند مسرور خواهرزاده استاندار گیلان است و دکتر نجفی هم پیش تر مسئولیت های گوناگون در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی داشته است.

حالا رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به گیلان آمده است تا از نزدیک در جریان فعالیت ها قرار بگیرد. مسئولین استقبال کننده می دانند حضور هاشمی برای آنان و آینده سیاسی شان به مراتب می تواند مهمتر از حضور رئیس جمهور باشد.

هاشمی به گیلان آمده تا فرصتی بدهد به آنانی که آینده سیاسی خود و نزدیکانشان را به هاشمی و هاشمی نسبان گره زده اند. عزیزان! حضور هاشمی گوارای وجودتان!

 

کد مطلب: 15253

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر